احتمالا تا سه روز دیگر استودیو Compile Heart یک بازی جدید معرفی خواهد کرد

توسط افراسیاب در ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۴:۳۰

امروز استودیو Compile Heart توسعه‌دهنده ژاپنی، یک وبسایت رسمی باز کرد که در آن تنها یک شماره‌ نمایش داده شده است، که آن شماره به سه روز دیگر یعنی پنج‌شنبه هفته جاری اشاره می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

همان‌طور که می‌دانید پنج‌شنبه برابر است با ۳ اسفند ۱۳۹۶ که این تاریخ مصادف است با انتشار دو مجله گیم بزرگ ژاپنی، مجله‌های Famitsu و  Dengeki PlayStation بنابراین می‌توان انتظار انتشار جزئیات بیشتری از این بازی را در این مجله‌ها داشت.

هنوز هیچ‌گونه اطلاعاتی از نوع و سبک بازی منتشر نشده است، اما Compile Heart برای سری‌های بسیاری شناخته شده است؛ ازجمله Hyperdimension Neptunia، Fairy Fencer، Record of Agarest War و … . هم‌چنین ما می‌دانیم که این استودیو در حال توسعه یک بازی جدید دیگر به نام Death End re;Quest است.

همچنین ممکن است بازی جدیدی که در سه روز دیگر معرفی خواهد شد، یک بازی بازسازی شده باشد؛ زیرا این شرکت در ساخت بازی‌های بازسازی شده نیز دست دارد. برای نمونه در همین اواخر بازی Hyperdimension Neptunia Re;Birth1+ برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ معرفی شد که یک بازسازی از بازی‌ بازسازی‌شده از قسمت نخست Neptunia  است.

با دنیای بازی برای انتشار اخبار بیشتر از این بازی همراه باشید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: