۲۰ اپراتور اول بازی Rainbow Six Siege به‌زودی رایگان خواهند شد

توسط سهیل حسینی در ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۲:۱۰

شرکت «یوبی‌سافت»، اعلام کرد به‌زودی تعدادی از اپراتورهای بازی Rainbow Six Siege را به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار خواهد داد. با شروع فصل جدید در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ اسفند ماه، تمام نسخه‌های بازی به جز Starter Edition شامل تمام ۲۰ اپراتور بازی بدون صرف هزینه برای آزاد کردن در اختیار قرار خواهند گرفت. علاوه بر این، تمام وسایل اضافی که بر روی اسلحه الحاق می‌شوند نیز از اول باز خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در حال حاضر، بازیکنانی که مایل به باز کردن اپراتورهای بیشتری هستند، لازم است با بازی کردن و کست امتیاز (که در بازی Renown نامیده می‌شود) یا با صرف پول واقعی و خریدن سیزن پس، نسبت به باز کردن آن‌ها می‌توانند اقدام نمایند. در یک حرکت رو به جلو، با شروع فصل اول از سال سوم، تمام ۲۰ اپراتور برای همه افراد باز خواهد شد. یوبی‌سافت، دلیل این کار را به منظور ایجاد تغییرات جدیدی برای کاربران تازه وارد عنوان کرده تا بتوانند تجربه بهتری را در هنگام بازی آنلاین داشته باشند.

علاوه بر این، یوبی‌سافت بیشتر برنامه‌های خود را برای سال سوم اعلام کرده است. قرار است حالتی به نام Pick & Ban در بازی راه‎اندازی شود که بازیکنان هر دو تیم را قادر می‌سازد تا دو تا از اپراتورهای دفاع و حمله را از ورود به بازی منع کنند، در واقع با منع شدن این اپراتور، تیم حریف دیگر توانایی برداشتن آن اپراتور را نخواهد داشت. قابل ذکر است، این سیستم در هنگام راه‌اندازی تنها از طریق Custom Games در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت و اگر پتانسیل‌های لازم را داشته باشد به مسابقات عمومی نیز وارد خواهد شد.

تعدادی از نقشه‌های بازی نیز قرار است در سال سوم به‌روزرسانی شوند. تغییراتی در برخی نقشه‌های بازی، به منظور بهتر شدن یا تغییر ماهیت فعلی آن‌ها برای کاربران اعمال می‌شود. به عنوان مثال، قرار است منطقه باز بین دو بخشBedroom  و Cash Room (قسمت بالا) در نقشه Clubhouse بسته شود و جای آن راهرو قرار گیرد. هم‌چنین، نقشه‌ای که در فصل سوم از سال اول قرار است به عنوان Rework شامل تغییرات ظاهری زیادی شود، نقشه Hereford خواهد بود که شکل و شمایل تازه‌ای به خود خواهد گرفت. یوبی‌سافت، هم‌چنان بر روی رسیدن به ۱۰۰ اپراتور تمرکز دارد.

بازی Rainbow Six Siege در حال حاضر برای هر سه پلتفرم پلی‌استینش ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس بوده و به‌روزرسان جدید این عنوان با نام Operation Chimera در تاریخ سه‌شنبه، ۱۵ اسفند عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: