بازی WHAT THE GOLF? معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۷:۱۵

هفته پیش، استودیو مستقل «تری‌بند» بازی WHAT THE GOLF? را معرفی کرد و سازنده اعلام کرد برای توسعه این عنوان نیاز به حمایت مالی دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا به گزارشات منتشر شده، بازی WHAT THE GOLF? همه افرادی که به ورزش گلف را هدف قرار داده و قصد دارد از نوع روتین خارج شده و عناصر سرگرم‌کننده و شاد را به آن اضافه کند. در بازی گلف، اصولا هدف شما این هست که توپ را به سمت هدف فرستاده و برنده شوید، اما سازنده با حفظ بعضی مکانیک‌های اصلی، برخی عناصر منحصر به فرد را با بازی اصلی ترکیب کرده تا بتواند حس جدیدی را به کاربر انتقال دهد.

 ویژگی‌های جدیدی نیز برای بازی گزارش شده که از جمله آن‌ها می‌توان به حالت‌های مختلف اشاره کرد. در حال حاضر، هزینه کمک‌هایی که برای ساخت بازی صورت گرفته به رقم ۱۶,۴۸۸ هزار دلار از ۵۰ هزار دلار (هدف) رسیده است. کسانی که از طریق کمپین کمک‌رسانی به سازنده کمک کنند، در زمان عرضه علاوه بر دریافت نسخه رایگان بازی، یک تی‌شرت، موسیقی متن و غیره نیز دریافت خواهند کرد.

در صورتی که بازی WHAT THE GOLF? تا تاریخ  جمعه، ۳ فروردین به هدف خود، یعنی دریافت هزینه مالی ۵۰ هزار دلار برسد، وارد مراحل ساخت و توسعه می‎شود و بعد از آن برای رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس منتشر می‌شود. این کمپین، هم‌اکنون از طریق وب‎سایت Fig در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: