بازی Deep Rock Galactic اواخر این ماه وارد فاز دسترسی اولیه خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

یکی از عناوین کوچک و البته جالبی که در کنفرانس خبری شرکت «مایکروسافت» در نمایشگاه E3 2017 نمایش داده شد، بازی Deep Rock Galactic است که توسط استودیو «گوست شیپ» هم‌اکنون در دست توسعه قرار دارد. از زمان معرفی این عنوان، دیگر خبر خاصی نشنیدیم، تا این‌که در هفته گذشته، سازنده به صورت رسمی تاریخ انتشار بازی مذکور را از طریق دسترسی اولیه اعلام کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اطلاعیه، بازی Deep Rock Galactic قرار است در تاریخ چهارشنبه، ۹ اسفند برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی (از طریق شبکه استیم) و کنسول اکس‌باکس وان (از طریق برنامه Xbox Game Preview) وارد فاز دسترسی اولیه می‌شود. مدیرعامل و موسس استودیو گوست شیپ درمورد اعلام تاریخ انتشار نسخه دسترسی اولیه این عنوان، بیانیه‌ای ارسال کرد:

عرضه بازی Deep Rock Galactic به صورت دسترسی اولیه ما را بسیار هیجان‌زده می‌کند و باعث می‌شود با کمک یک طرفداران به توسعه بازی بپردازیم. در زمان انتشار، هفت سیاره منحصر به فرد برای اکتشاف در دسترس خواهد بود. ما ایده‌های خیلی بیشتری در سر داریم و نمی‌توانیم برای اجرا تمامی آن‌ها، بیش از اینصبر کنیم.

بازی Deep Rock Galactic یک بازی مشارکتی (کو-آپ) است که جریانات آن در سیاره‌ای به نام Hoxxes IV اتفاق می‌افتد. بازیکنان باید منابع و سنگ‌های ارزشمند در هر سیاره را جمع‌آوری کرده و از آن استفاده کنند. چهار کلاس مختلف در بازی وجود دارد که شامل حفار، مهندس، مامور اکتشاف و توپ‌چی است. هرکدام از این کلاس‌ها، نقش مهمی ایفا می‌کنند که باعث می‌شود ماموریت‌ها موفقیت‌آمیز باشد.

در پایان لازم به ذکر است، Deep Rock Galactic در تاریخ چهارشنبه، ۹ اسفند برای رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس وان عرضه می‎شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: