سازنده بازی Gwent حالت جدیدی را برای این عنوان معرفی کرد

توسط سهیل حسینی در ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

استودیو «سی‌دی پراجکت» در تازه‌ترین خبر پیرامون بازی Gwent یک حالت جدید را معرفی کرد. این حالت، Gwent Arena نام دارد که بازیکن را قادر می‌سازد تا دسته کاملی از کارت‌ها را بدون محدودیت در جناح، درجه کمیابی کارت و یا حتی تکراری را در مقابل شخصیت Gaunter O’Dimm و سنجیدن شانس خود، امتحان کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

هزینه شرکت در این مسابقه برابر با ۲ دلار یا ۱۵۰ ore (واحد پولی بازی) که با نُه قراداد کامل یا سه بار کشته شدن بازیکن پایان می‌یابد. بازیکنان باید حداقل یک Keg (که با خرج Oreها می‌توان آن را ساخت) تضمین کرده، حتی اگر آن قرارداد را تکمیل نکنند. اما، بدیهی است که عملکرد بهتر موجب دریافت پاداش بهتر نیز خواهد شد. از جمله پاداش درنظر گرفته شده می‌توان به کارت افسانه‌ای اشاره کرد که به صورت تصادفی به برنده ۹ مبارزه داده می‌شود.

حالت Gwent Arena هنوز در مرحله آزمایشی به سر می‌برد و عناصر حالت جدید مطمئنا در آینده امکان دارد تغییر نیز بکنند و هنوز تاریخ انتشار مشخصی نیز ندارد. به غیر از این خبر، سی‌دی پراجکت، چالش‌های جدیدی را برای بازی Gwent تدارک دیده که جناح‌های مختلف در تقابل هم قرار می‌گیرند که هر کدام چالش‌هایی را برای مخاطب رقم می‌زند. با انتخاب نوع مسابقه شامل کژوال، رنک یا Por Ladder می‌توانید وارد این مسابقات شوید. این چالش‌ها دارای محدودیت زمانی هستند و در طول هر دوره یک جناح برنده خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: