اطلاعات رسمی از به‌روزرسان Operation Chimera بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

همان‌طور که قبلا هم اعلام کرده بودیم، با فرا رسیدن دور فینال مسابقات لیگ حرفه‌ای بازی Rainbow Six Siege ، شاهد انتشار جزئیات کامل و البته رسمی در طول برگزاری این رویداد از به‌روزرسان فصل جدید این عنوان با نام Operation Chimera بودیم. طبق اطلاعات کمی که از قبل داشتیم، نام دو اپراتور جدید «فینکا» و «لیون» است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

اول از همه باید اشاره کنیم که در این فصل، هر دو اپراتور بازی Rainbow Six Siege به بخش حمله اخصاص دارند. با اپراتور «فینکا» شروع می‌کنیم؛ نام اصلی او دکتر «لِرا مِلنیکوا» بوده و سه سال پس از فاجعه چرنوبیل، در شهر گومل از بلاروس متولد شد. قابلیت اصلی فینکا، در هنگام فعال شدن چندین کار مختلف را انجام می‌دهد! با فعال‌سازی این قابلیت، میزان لگد اسلحه کم شده و سرعت نشانه‌گیری شما و البته هم‌تیمی‌تان بالا می‌رود. باید گفت که تمام ماجرا به همین جا ختم نمی‌شود و اگر یکی از دوستان شما مجروح شود، تنها با فعال شدن این قابلیت، شخص مجروح به صورت خودکار بلند خواهد شد (این مورد برای خود فینکا نیز صدق می‌کند). زمانی که شما این فناوری را فعال می‌کنید، مقداری سلامتی بیشتر به میزان سلامتی فعلی‌تان اضافه می‌شود، اگر روی تله «لیژن» بی‌افتید، آن مقدار از بین خواهد رفت و هم‌چنین اگر توسط گجت الا گیج شوید، در صورت فعال بودن قابلیت فینکا، اثر آن خیلی خیلی کمتر خواهد شد. اپراتورهایی که می‌توانند با فینکا مقابله کنند، «اکو» و «اسموک» هستند. اگر فینکا گیر گاز سمی اسموک بی‌افتد، میزان سلامتی بیشتری از او (نسبت به بقیه) کم خواهد شد. اسلحه‌های اصلی این اپراتور شامل Spear .308, SASG-12 و ۶P41 به همراه اسلحه دستی PMM و GSH-18 است. ابزارهای جانبی فینکا شامل نارنجک کور‌کننده و بریچ (برای انفجار دیوار) بوده و دارای سرعت و زره سطح ۲ (مدیوم) است.

نوبت به دیگر اپراتور بخش حمله، یعنی «لیون» می‌رسد. نام اصلی او «اُلیور فلامنت» بوده و ملیتی فرانسوی دارد. او عضو گروه نظامی فراسنه بوده و با ادامه کار تبدیل به یک متخصص بیولوژیک در GIGN شد. توانایی اصلی این اپراتور یک درون یا پهباد بوده که وقتی آن را فعال می‌کنید، برای مدتی کوتاه جای تمامی افراد تیم حریف به شما نمایش داده خواهد شد! نکته قابل توجه برای تیم مدافع، این هست که در صورت مواجه با این اپراتور بهترین کار ساکن ماندن در یک مکان مشخص است، چرا که باعث می‌شود از دیده شدن تاحدودی در امان بمانید. تنها اپراتور بخش دفاع که سریع‌ترین واکنش را می‌تواند نسبت به این اتفاق نشان دهد، اپراتور «میوت» هست که با فعال کردن گجت مخصوص خود باعث اختلال در سیگنال لیون شده و شناسایی شما غیرممکن می‌شود. لیون دارای اسلحه‌های اصلی V308, the 417 Marksman Rifle و SG-CQB به همراه اسلحه دستی P9 و LFP586 است. ابزارهای جانبی او شامل مین و نارنجک کور‌کننده بوده و دارای زره و سرعت سطح ۲ است.

قابل ذکر است، بازی Rainbow Six Siege در حال حاضر برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است. به‌روزرسان Operation Chimera در تاریخ سه‌شنبه، ۱۵ اسفند عرضه خواهد شد. در پایان، اولین تصاویر رسمی منتشر شده از هر دو اپراتور را مشاهده می‌کنید:

Rainbow Six Siege Rainbow Six Siege

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: