کتاب جدید BioShock هم‌اکنون در دسترس است

توسط سهیل حسینی در ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

امروز، انتشارات فرانسوی Third Editions که بیشتر برای ارائه اثرهای ادبی-اقتباسی از عناوین مطرح نظیر «دارک سولز» (Dark Souls)، «فاینال فانتزی» (Final Fantasy) و «متال گیرد سالید» (Metal Gear Solid) شتاخته شده، اعلام کرد جدیدترین اثر آن‌ها کتاب اقتباسی از بازی BioShock است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بر اساس گزارش‌های مطبوعاتی، کتاب BioShock: From Rapture to Columbia در حال حاضر، در وب‌سایت رسمی Third Editions برای خرید موجود است. این نسخه، تجزیه و تحلیل ادبی از داستان مجموعه BioShock و افشای جزئیات کامل آن را ارائه می‌دهد. در این کتاب، از مفاهیم اساسی تا تحولات پیش‌بینی نشده که در طول چرخه توسعه خود بازی هم اتفاق افتاده، در این اثر از آن یاد شده است. علاوه بر این، در این کتاب توضیحاتی درمورد ادغام داستان بازی و ارتباط آن با تاریخ واقعی، دنیای اساطیر و داستان قدرت‌مند سه‌گانه BioShock را اشاره می‌کند و در نهایت به تاثیر و نفوذ این بازی در صنعت بازی‌های رایانه‌ای، می‌پردازد.

کتاب BioShock: From Rapture to Colombia هم‌اکنون با قیمت ۲۹.۹۰ دلار (اگر نسخه کالکتور را خریداری کنید ۳۴.۹۰ دلار هزینه خواهند داشت) در دسترس است. هم‌چنین، در پایان خبر تصاویری از هر دو نسخه این کتاب ارائه شده که می‌توانید آن را مشاهده کنید:

BioShockBioShockBioShock

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: