آمار فروش بازی Sniper Ghost Warrior 3 از یک میلیون نسخه عبور کرد

توسط سهیل حسینی در ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

در اردیبهشت ماه سال جاری بود که بازی Sniper Ghost Warrior 3 توسط استودیو CI Games برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد. متاسفانه، این عنوان در زمان عرضه از مشکلات فنی زیادی رنج می‌برد و نقدهای منفی زیادی از سوی منتقدین و کاربران دریافت کرد. با این حال، سازنده اعلام کرد که آمار فروش این عنوان تاکنون از مرز ۱ میلیون نسخه عبور کرده و مشکلات بوجود آمده، باعث نشده تا موفقیت این عنوان در زمینه فروش را تحت تاثیر قرار دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق این اطلاعیه، آمار فروش به دست آمده بر روی هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در مجموع فروش نسخه‌های دیجیتالی و فیزیکی برآورد شده است. موفقیت فروش این عنوان نیز باعث شد تا استودیو CI Games درآمدی ۲۴ میلیون یورویی نصیبش شود. در ادامه، به صحبت‌های یکی از اعضای تیم CI Games توجه می‌کنیم:

بازی Sniper Ghost Warrior 3 بزرگ‌ترین عنوانی بود توسط ما توسعه و انتشار یافت. با وجود دریافت نقدهای متوسط از سوی رسانه‌ها، ما به کارمان برای بهبود بازی ادامه دادیم و با مدیریت این موضوع، توانستیم عنوانی نسبتا موفق داشته باشیم.

متاسفانه، این اعلامیه با یک خبر بد نیز همراه بود؛ CI Games اعلام کرد که تعداد کارمندان این شرکت به طور قابل‌توجهی کاهش یافته است. افرادی که در استودیوی داخلی این شرکت هم‌اکنون مشغول به کار هستند، تنها شامل ۳۰ کارمند بوده که در همین حال، مدیر ارجرایی استودیو پیرامون این موضوع هم جزئیاتی ارائه کرد:

تصمیم به کاهش تعداد افراد استودیو، سخت‌ترین تصمیم در طی سال‌های گذشته ما بوده است؛ این‌که دوستان و همکاران خود را بعد از سال‌ها کار با آن‌ها کنار بگذارید، هرگز راحت نبوده و من اعتقاد دارم این راه، بهترین کار برای حرکت رو به جلو در آینده بود. کیفیت، تنها مورد بسیار مهم برای عنوان تیراندازی تاکتیکی ما نیست، بلکه برای هر بازیی که وارد بازار وارد می‌شود مهم است. ما از مشکلاتی که طی توسعه و انتشار بازی Sniper Ghost Warrior داشتیم، درس‌های زیادی یاد گرفتیم.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Sniper Ghost Warrior 3 در حال حاضر برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی موجود است. جدیدترین عنوان در دست توسعه این شرکت بازی Lords of the Fallen 2 است که طبق گفته سازنده قرار است به‌زودی اطلاعات تازه‌ای از آن و بازی معرفی‌نشده دیگر این شرکت، بشنویم.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: