اولین تصاویر و اطلاعات بازی Liar Princess and the Blind Prince منتشر شد

توسط افراسیاب در ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

امروز استودیو  Nippon Ichi Software از اولین تصاویر و تصاویر هنری بازی Liar Princess and the Blind Prince رونمایی کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

بازی در ماه دی معرفی شد؛ و برای انتشار در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوئیچ و پلی‌استیشن ویتا برنامه ریزی شده است.

داستان درباره یک هیولای گرگین است که در جنگل زندگی می‌کند. اگرچه بازی کیفیت تصویری پایینی دارد اما موسیقی‌های بسیار زیبایی دارد. یک روز هیولا برای ماه شعر می‌خواند، که متوجه می‌شود شاهزاده قلمرو آن ناحیه برای شنیدن صدای او به آن سو می‌آید و به نظر می‌رسد پسر نمی‌تواند گرگ را ببیند.

شاهزاده به‌صورت مستمر هر شب برای شنیدن صدای گرگ نزد او می‌رود. یک شب پس از پایان آواز گرگ هیچ صدای تشویقی به گوش نمی‌رسد. گرگ هراسناک متوجه می‌شود که شاهزاده برای دیدن او از سخره‌ها بالا می‌آید. گرگ می‌داند که اگر شاهزاده ظاهر هیولایی او را ببیند دیگر هیچ‌وقت برای گوش کردن به صدای او برنمی‌گردد. گرگ حول می‌کند. گرگ می‌خواهد با دستانش جلوی چشمان شاهزاده را بگیرد، اما پنجه‌های تیز گرگ برای چنین تماسی ساخته نشده‌اند، و به صورت شاهزاده چنگ می‌اندازد.

سربازها برای نجات شاهزاده به گرگ حمله می‌کنند، اما هیولا به جنگل فرار می‌کند. پس از مدتی گرگ متوجه می‌شود که شاهزاده در آن شب نابینا شد، و اکنون برای اینکه کسی صورت ترسناک او را نبیند خود را بر بالای یک برج زندانی کرده است. گرگ دزدکی وارد قلعه می‌شود و شاهزاده را در آنجا پیدا می‌کند. پسر در لباسی ژنده و چشمانی پانسمان شده، دیگر هیچ شباهتی به یک شاهزاده ندارد.

سرانجام آن‌ها با یکدیگر صحبت می‌کنند، اما گرگ به او دروغ می‌گوید. گرگ خود را یک شاهدخت در قلمرویی در آن‌نزدیکی‌ها جا می‌زند و به شاهزاده می‌گوید که یک جادوگر در جنگل زندگی می‌کند که می‌تواند او را درمان کند و در ازای آن پول زیادی می‌گیرد.

با اینکه گرگ می‌داند که نمی‌تواند به پسر دست بزند زیرا می‌داند بازهم به او آسیب می‌رساند، اما به او قول می‌دهد که به زودی برمی‌گردد. گرگ نزد جادوگر می‌رود و از او می‌خواهد تا خودش را به یک شاهدخت تبدیل کند.

در بازی کاربر کنترل هر دو شخصیت گرگ و شاهدخت را به نوبت در دست می‌گیرد. گرگ بدن ورزیده و قوی برای مبارزات با دیگر موجودات ترسناک دارد. پنجه‌های تیزی دارد، سرعت بالایی دارد و می‌تواند از ارتفاعات بالا برود. شاهدخت اندام کوچکی دارد و می‌تواند از مسیرهای باریک بگذرد، گل‌ جمع‌آوری کند و به شاهزاده برای حل معماها کمک کند. به علت اینکه شاهزاده نابینا است از بعضی مسیرها نمی‌تواند بگذر بنابر این باید دست در دست شاهدخت حرکت کند.

در زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: