تاریخ انتشار بازی Q.U.B.E. 2 سرانجام اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

«تاکسیک گیمز» در تابستان ۲۰۱۷، بازی Q.U.B.E. 2 را معرفی کرد، هم‌چنین ذکر شده بود که در سال ۲۰۱۸ برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه خواهد شد. در آن زمان، بازی مذکور دارای تاریخ انتشار دقیقی نبود، ولی در خبری از سوی سازنده سرانجام تاریخ دقیق انتشار آن مشخص شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در خبری تازه منتشر شده، مشخص شد تاریخ انتشار بازی Q.U.B.E. 2 در سه شنبه، ۲۲ اسفند خواهد بود. به همین مناسبت، یکی از اعضای سازنده بازی پیرامون نزدیک شدن به تاریخ انتشار، بیانیه‌ای منتشر کرد:

ما بسیار افتخار می‌کنیم که پس از گذشت پنج سال از زمان توسعه بازی Q.U.B.E. 2 سرانجام آن را عرضه خواهیم کرد. زمانی که ما شماره اول Q.U.B.E را ساختیم، هنوز دانشجو بودیم و حالا، پس از گذشت یک دهه تجربه واقعی در این صنعت، یک محصول با کیفیت ساخته‌ایم که همیشه رویای آن را در سر داشتیم. امیدواریم، شما هم با Q.U.B.E. 2  به همان اندازه سرگرم شده و از آن لذت ببرید.

بازی Q.U.B.E. 2 در سبک اول‌شخص با عناصر معمایی بوده و در طول بازی، بازیکنان توانایی کنترل و تغییر محیط اطرافشان هستند تا از طریق آن به حل معماها بپردازند. این بازی، دارای ۱۱ بخش و بیش از ۸۰ معما است. هم‌چنین، شماره اول Q.U.B.E در سال ۲۰۱۱ عرضه شد و نسخه Director’s Cut آن هم در سال ۲۰۱۴ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۳، پلی‎استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نسخه وی‌یو نیز یک سال بعد منتشر شد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Q.U.B.E. 2 در تاریخ سه شنبه، ۲۲ اسفند برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‎های شخصی عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: