بازی Kingdom Come: Deliverance تاکنون حدود ۵۰۰ هزار نسخه فروخته است

توسط سهیل حسینی در ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۴۵

بازی Kingdom Come: Deliverance با وجود مشکلات مختلفی که در زمان عرضه داشته، باز هم توانسته از نظر بازیکنان پذیرفته شود و نمایش قابل توجهی در زمینه فروش داشته باشد. همان‌طور که احتمالا می‎دانید، این عنوان روز اول یک به‌روزرسان حجیم ۲۳ گیگابایتی دریافت کرد که تا حدودی به حل مشکلات کلی بازی پرداخته بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «وارهُرس»، سازنده بازی Kingdom Come: Deliverance اعلام کرد این عنوان بعد از عرضه موفق به فروش ۳۰۰ هزار نسخه از طریق شبکه استیم، و بیش از ۱۰۰ هزار نسخه نیز از طریق خرده‌فروشی‌ها شده است.

عنوان مذکور، به عنوان پرفروش‌ترین بازی شبکه استیم در زمان انتشارش شد و به راحتی ۵ بازی پرطرفدار این لیست را نیز کنار زد. بیشتر تعداد بازیکنان هم‌زمانی هم که برای این عنوان تاکنون ثبت شده، ۷۵,۰۷۱ هزار نفر است. این ارقام، برای یک بازی مستقل که گیم‌پلی خاصش برای هر سبک و سلیقه‌ای مناسب نیست، بسیار جذاب است.

بازی Kingdom Come: Deliverance شما راه به دهه ۱۴۴۰ میلادی و در شهر «بوهیمیا» که امروزه یکی از شهرهای کوچک جمهوری چک محسوب می‌شود، برده و مبارزات واقعی همراه با چالش را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد. به صورت کلی، بازی مذکور دارای چند ویژگی مهم نظیر پیش‌زمینه تاریخی دقیق، مکانیک مبارزات واقعی و پس‌زمینه قرون وسطایی است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: