THQ Nordic صاحب شرکت Koch Media و زیر مجموعه‌های آن شد

توسط سهیل حسینی در ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۵:۴۵

شرکت THQ Nordic در یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که توانسته به صورت ۱۰۰ درصد صاحب سهام شرکت آلمانی Koch Media و زیر مجموعه‌اش شود. از شرکت‌های زیر مجموعه آن می‌توان به «دیپ سیلور» اشاره کرد که عناوینی نظیر «سینت رو» (Saints Row)، «جزیره مرده» (Dead Island) و «مترو» (Metro) را در اختیار دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ارزش سهام شرکت Koch Media برابر با ۱۲۱ میلیون یورو اعلام شده و هم‌اکنون تحت مالکیت شرکت THQ Nordic است. مدیرعامل شرکت Koch Media در این زمینه بیانیه‌ای منتشر کرد که به شرح زیر است:

من، به‌شدت این موضوع را باور دارم که THQ Nordic یک سازگاری استراتژیک با شرکت ما دارد. این ناشر، علاوه بر داشتن تجربه طولانی در توسعه و نشر بازی‌های ویدئویی، دارای مهارت و سرمایه لازم برای رشد و توسعه عناوین‌مان در آینده است.

در ادامه، مدیرعامل THQ Nordic هم راجب ساخت دو بازی جدید از سوی سازنده «سینت رو» و «هوم‌فرانت» سخن گفت:

شرکت Koch Media، علی‌رغم زیان‌های حاصله ناشی از برخی عناوین تازه منتشر شده این شرکت که موفقیت چندانی نداشتند، اما دارای سابقه طولانی در زمینه سودآوری هستند. ما معتقدیم که توسعه استودیو «دیپ سیلور» به بخشی از شرکت‌های حامی THQ Nordic موفق به ارائه حداقل چهار عنوان سطح اول (AAA) شامل عناوینی نظیر Metro Exodus و دو پروژه جدید از استودیوهای Volition و Dambuster به همراه تعداد دیگری از عناوین در دست توسعه‌مان، خواهد شد.

سال گذشته، شرکت THQ Nordic بازی Biomutant را معرفی کرد، عنوانی در سبک اکشن و سوم‌شخص که حوادث آن در یک دنیای فانتزی روایت می‌شود. در همین راستا، بازی Darksiders 3 هم توسط شرکت «گان‌فایر» در حال توسعه بوده که افراد تشکیل‌دهنده آن جمعی از کارکنان سابق شرکت «ویجیل گیمز» که روی دو شماره قبلی «دارک‎‌سایدرز» (Darksiders) می‌کردند، شامل می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: