حالت اول شخص به بازی The Evil Within 2 اضافه شد

توسط سهیل حسینی در ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۵:۱۵

شرکت «بتسدا» و «تانگو گیم‌ورک» در آبان ماه سال جاری بازی The Evil Within 2 را برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر کردند و این عنوان، توانست نقدها مثبتی نیز از طرف سایت‌ها و کاربران نیز دریافت کند. همان‌طور که می‌دانید، ماجرای بازی از دید سوم‌شخص دنبال می‌شود. در تازه‌ترین به‌روزرسان منتشر شده برای این بازی، حالت اول‌شخص نیز اضافه شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق این خبر، هم‌اکنون می‌توانید کل مسیر داستانی بازی The Evil Within 2 را به صورت اول‌شخص تجربه کنید. این حالت، موجب می‌شود تا احساس تازه‌ای را درون بازی تجربه نمایید. این گزینه، در هر زمان از طریق منوی بازی قابل فعال‌/غیرفعال‌سازی بوده و به نوعی بازیکنان می‌توانند در طول بازی از هر دو دید اول و سوم شخص ماجرا را دنبال کنند.

با وجود بازی‌های مشابه نظیر «آوت‌لست ۲» (Outlast II) و «رزیدنت اویل ۷» (Resident Evil VII) که از دید اول‌شخص دنبال می‌شدند، و حالا بتسدا هم سراغ این حالت رفته و قصد دارد طیف بیشتری از علاقه‌مندان سبک ترس را به بازی خود جذب کند. «شینساکو اوهارا»، تهیه‌کننده بازی درمورد اضافه شدن حالت اول‌شخص توضیحاتی ارائه داد که در ادامه با هم می‌بینیم:

بازیکنان بسیاری هستند که علاقه دارند برخی اتفاقات و لحظات بازی را از طریق دید سباستین (اشاره به حالت اول‌شخص) دنبال کنند. من، فکر می‌کنم گشت و گذار، آن هم در حالت اول‌شخص باعث می‌شود بازیکن مقیاس بزرگ‌تری را نسبت به وقتی که در حالت سوم‌شخص بود، احساس کند. این مورد، موجب می‌شود تا محیط و دشمنان بازی را از فاصله نزدیک‌تری مشاهده نمایید تا متوجه شوید چه دقتی برای طراحی از سوی سازنده صورت گرفته است.

در پایان لازم به ذکر است، بازی The Evil Within 2 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: