تصاویر و اطلاعات جدیدی از داستان بازی Valkyria Chronicles 4 منتشر شد

توسط افراسیاب در ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۷:۱۵

امروز هفته نامه فامیتسو بخش ویژه‌ای را به بازی مورد انتظار «سگا» در سبک اکشن نقش‌آفرینی ژاپنی، یعنی بازی Valkyria Chronicles 4 اختصاص داد. تمرکز بیشتر بر روی داستان بازی و انتشار چندین تصویر. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

داستان بازی در ۶ مارچ ۱۳۹۵ آغاز می‌شود. در یک دشت پرگل در سرزمینی در اقیانوس اطلس شخصیت اصلی بازی «کلود والاس» Claude Wallace تانک خود را برای استراحت نگه داشته است. در منظره بسیار زیبایی که کاملا از جنگ دور است. اما کلود حس بسیار قوی‌ای دارد، او احساس می‌کند یک جای کار می‌لنگد. در این زمان یک نیروی تهاجمی از ارتش امپراتور ظاهر می‌شود. کلود دسته خود را بانام Squad E برای حمله به قلب نیروهای نظامی دشمن آماده می‌کند.

اما به‌جای شادی حاصل از پیروزی در نبرد، کلود احساس درد و ناراحتی بابت ویران شدن این دشت سرسبز می‌کند.این نشان دهنده باطن زیبای شخصیت او است.

در سه ماه بعد هم‌پیمانان اقیانوس اطلس در جنگ‌های گوناگون از امپراتور شکست می‌خورند. به خاطر از دست دادن مناطق مختلف هم‌پیمانان تصمیم می‌گیرند برای شکست دادن امپراتور کلود و دسته‌اش را برای همکاری با جوخه Squad F انتخاب کنند. دسته‌ای که توسط هم‌کلاسی سابق او با نام «مینروا ویکتور» Minerva Viktor رهبری می‌شود.

متاسفانه پیشرفت آنها در پایگاه مرکزی امپراتور متوقف می‌شود. کلود که احساس می‌کند زمان به ضرر آن‌ها می‌گذرد، تصمیم می‌گیرد برای رسیدن گروه‌های تقویتی صبر نکند. سرانجام نیروی دفاعی شکست می‌خورد، اما دوست دوران کودکی کلود به‌ نام «رایلی» Riley درحال تدارک نیروی تقویتی با پرتاب‌کننده‌های دوربرد نارنجک است.اما اتحاد آن‌دو زیاد جالب نبود زیرا رایلی برخورد نامناسبی با او داشت.

تعدادی از تصاویر به منوی شخصی کلود مربوط است که نشان‌دهنده به‌روزرسانی او در طول داستان است.

همچنین در تصاویر با دو شخصیت آشنا می‌شویم. «سرجیو ماسکیورا» Sergio Maskyura که توسط «ماسایا تاکاتسوکا» Masaya Takatsuka دوبله شده. کسی که صدای شخصیت‌های «نااونه کانتسوگو» Naoe Kanetsugu از سری  Samurai Warriors و Warriors Orochi را در کارنامه دارد. او پزشک نیروهای نظامی است و قبل از جنگ متخصص کودکان بود. او شوخ‌طبع و مهربان است، اما اگر کسی بخواهد از درمان فرار کند بسیار عصبی می‌شود.

شخصیت دیگر «آندره دونا» Andre Dunoa نام دارد و «شین اوموری»  Shin Aomori باتجربه صدای او را بر عهده گرفته که پیش‌ازاین دوبله صدای  Kibito در Dragon Ball Z بود. او ۱۳ سال رئیس نیروی دریایی است. او شناخت زیادی از صلاح‌ها دارد.

بازی Valkyria Chronicles 4 در سال ۲۰۱۸ در  اروپا و شمال آمریکا برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود؛ و در ۱ فروردین ۱۳۹۷ در ژاپن برای پلی‌استیشن ۴ و در تابستان ۲۰۱۸ برای نینتندو سوئیچ منتشر خواهد شد.

در زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید. کیفیت پایین تصاویر به علت این است که به‌صورت مستقیم از مجله تبدیل شده اند:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: