لیست تخفیفات هفته سوم ماه فوریه ۲۰۱۸ فروشگاه پلی‌استیشن منتشر شد

توسط میلاد شجری در ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۸:۱۵

شرکت سونی از لیست تخفیفات هفته سوم ماه فوریه سال ۲۰۱۸ میلادی فروشگاه پلی‌استیشن رونمایی کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت سونی در جدیدترین اخبار بازی‌های ویدیویی از لیست تخفیفات هفته سوم ماه فوریه سال ۲۰۱۸ میلادی فروشگاه پلی‌استیشن برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۳ و پلی‌استیشن ویتا رونمایی کرد. در این هفته شاهد تخفیف خوردن بیشتر بازی‌های شرکت ۲K Games هستیم.

طبق روال همیشگی، بیشترین گروه تخفیفات مربوط به عناوین کنسول پلی‌استیشن ۴ می‌باشد. این هفته بازی XCOM 2 با قیمت ۱۹.۷۹ دلار و گسترش‌دهنده آن به نام War of the Chosen با قیمت ۲۶ دلار قابل خریداری می‌باشند. به علاوه بازی‌های محبوبی چون NBA 2K18 با قیمت ۳۹ دلار، WWE 2K18 با قیمت ۳۰ دلار، Borderlands: The Handsome Collection با قیمت ۱۹.۷۹ دلار، BioShock: The Collection با قیمت ۱۹.۷۹ دلار، Mafia III با قیمت ۱۶ دلار، Evolve با قیمت ۷.۴۹ دلار و Battleborn با قیمت ۷.۴۹ دلار در طی این هفته قابل خریداری هستند.

برای کنسول پلی‌استیشن ۳ نیز تنها عنوانی که از شرکت ۲K Games تخفیف خورده است، بازی NBA 2K18 می‌باشد که با قیمت ۲۴ دلار قابل تهیه می‌باشد. در این میان، کاربران کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا نیز در طی این هفته می توانند بازی‌های XCOM: Enemy Unknown Plus و Sid Meier’s Civilization Revolution 2 Plus را هر کدام با قیمت ۵ دلار خریداری نمایند.

لازم به ذکر است که بیشتر قیمت‌های بالا مربوط به اعضای معمولی فروشگاه پلی‌استیشن می‌باشد و برای اعضای پلاس تخفیفات بیشتری در نظر گرفته شده است. برای مشاهده لیست کامل تخفیفات این هفته که تا تاریخ یکم اسفند‌ماه ۱۳۹۶ (۲۰ فوریه ۲۰۱۸) ادامه خواهد داشت، به فروشگاه پلی‌استیشن مراجعه کنید.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: