بازی Sea of Thieves از سیستم پرداخت درون‌برنامه‌ای استفاده نخواهد کرد

توسط سهیل حسینی در ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۳۰

طبق اطلاعیه‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد بازی Sea of Thieves از لوت باکس استفاده نمی‌کند یا بهتر بگوییم، هرگز استفاده نخواهد کرد. آقای «مایک چپ‌مَن» از طراحان بازی مذکور، اعلام کرد که استودیو «ریر» علاقه‌ای به گنجاندن مواردی مثل لوت باکس در این عنوان ندارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در همین راستا، آقای «چپ‌من» به وب‌سایت پی‌سی گیمر گفت؛ بازی Sea of Thieves در زمان انتشار حاوی سیستم پرداخت درون برنامه‌ای نخواهد بود، ولی امکان دارد «ریر»، در آینده راهی را برای کسب درآمد از بازی پیدا کند. در ادامه به صحبت‌های چپ‌من توجه می‌کنیم:

در بازی Sea of Thieves هیچ‌گونه سیستم پرداخت درون‌برنامه یا شبیه آن وجود نخواهد داشت. حتی شاهد مواردی نظیر پرداخت هزینه برای پیشروی سریع‌تر در بازی نخواهیم بود و در برنامه ما هم جایی ندارد.

در خبری مرتبط به این عنوان، سازنده به‎تازگی سیستم موردنیاز نسخه رایانه‌های شخصی بازی Sea of Thieves را معرفی کرد که بسته به مشخصات سیستم خود می‌توانید از پایین‌ترین تنظیمات (اجرا در وضوح تصویر ۷۲۰p و ۳۰ فریم بر ثانیه) تا بالاترین تنظیمات (اجرا در وضوح تصویر ۴K و ۶۰ فریم بر ثانیه) برخوردار شوید. در پایان لازم به ذکر است، عنوان ذکر شده در تاریخ سه شنبه، ۲۹ اسفند برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: