جزئیات رویداد Undying Love بازی Dying Light به مناسبت روز ولنتاین منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

بازی Dying Light در ماه گذشته، سومین سالگرد انتشار خود را جشن می‌گیرد و با فروش ۱۳ میلیون نسخه‌ای، هم‌چنان به روند رو به رشد خود ادامه می‌دهد. استودیو «تک‌لند»، اخیرا قول داده بود تا سومین سالگرد انتشار این بازی با انواع هدایا، تخفیف و مهم‎تر از همه، محتوای جدید همراه باشد. امروز، سازنده جزئیاتی درمورد رویداد Undying Love که درمورد روز ولنتاین است را منتشر کرد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد Undying Love شامل ماموریت‌های جدید همراه با عناصر همکاری مشارکتی (کو-آپ) بوده که بازیکنان با کمک یک‌دیگر به کامل کردن این مراحل بپردازند. این رویداد، از امروز شروع شده و تا یکشنبه، ۲۹ بهمن ادامه خواهد داشت. با انجام مراحل مخصوص به این دوره، آیتم‌های ویژه دریافت می‌کنید.

لازم به ذکر است، رویداد Undying Love در کنار سومین محتوای رایگان، همان‌طور که «تک‌لند» قول داده بود، عرضه می‌کند. این محتوا، سه بازمانده جدید را به بازی Dying Light اضافه می‌کند که نام‌ آن‌ها به‌ترتیب «خلیل زویبا»، «جان نمنفِدِل» و «دالان کاوانا» است. سازندگان هم‌چنین قول دادند هفت محتوای رایگان دیگر نیز تا پاییز برای این عنوان عرضه خواهند کرد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Dying Light در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: