لیست عناوین پرفروش منطقه بریتانیا همراه با صدرنشینی بازی Shadow Of The Colossus

توسط سهیل حسینی در ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

نسخه ریمستر بازی Shadow of the Colossus هنگامی عرضه شد که توانست موفقیت نسخه اصلی را تکرار کند و به‌نظر می‌رسد این روند در زمینه فروش هم ادامه پیدا کرده است. این عنوان، هم‌اکنون در رتبه اول پرفروش‌ترین عناوین منطقه بریتانیا در این هفته، منتهی به شنبه، ۲۱ بهمن قرار گرفته است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق اطلاعات بدست آمده، نسخه اصلی این عنوان هم که در سال ۲۰۰۶ بر روی پلی‌استیشن ۲ منتشر شده بود، توانست رتبه اول پرفروش‌ترین بازی منطقه در آن زمان را به خود اختصاص دهد. این درحالی است که نسخه ریمستر فعلی ۷۳ درصد فروش بیشتری را نسبت به نسخه اصلی تجربه کرده است.

در رده‌های بعدی، شاهد حضور بازی EA Sports UFC 3 در رتبه دوم هستیم و به دنبال آن بازی Monster Hunter World هم به رتبه سوم منتقل شد. رده‌های چهارم و پنج این هفته هم به‌ترتیب به بازی‌های FIFA 18 و Grand Theft Auto V اختصاص دارد. از دیگر مهم‌ترین عناوین، می‌توان به حضور بازی The Evil Within 2 در رده دهم و بازی Overwatch: Game of the Year Edition در رتبه سیزدهم اشاره کرد. تنها بازی انحصاری از کنسول سوئیچ در این لیست هم به عنوان Dragon Quest Builders اختصاص دارد که به رتبه ۳۱ پرفروش‌ترین عناوین این هفته رضایت داد.

بازی Shadow of the Colossus یک ریمستر فوق‌العاده از عنوان اصلی بوده که بار دیگر توانست از نظر منتقدان مورد تحسین و توجه قرار گیرد. هم‌چنین، این نسخه دارای ویژگی‌های به‌روز شده از نظر بصری هست که لذت تجربه آن را بیشتر می‌کند. در پایان، به لیست ۱۰ بازی پرفروش این هفته نگاهی خواهیم داشت:

  1. Shadow of the Colossus
  2. EA Sports UFC 3
  3. Monster Hunter World
  4. FIFA 18
  5. Grand Theft Auto V
  6. Call of Duty: WWII
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Super Mario Odyssey
  9. Assassin’s Creed Origins
  10. The Evil Within 2
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: