بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire برای نینتندو سوئیچ نیز عرضه خواهد شد

توسط سهیل حسینی در ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

حدود ۲ هفته پیش، تاریخ انتشار بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire برای رایانه‌های شخصی اعلام شد. حال، توسعه‌دهنده علاوه بر تایید نسخه کنسولی این عنوان برای پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان، از عرضه بازی مورد نظر برای نینتندو سوئیچ خبر داد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

پورت نسخه اول بازیPillars of Eternity بر روی کنسول‌ها از نظر کلی عالی بود، اما صفحه لودینگ کمی طولانی به نظر می‌رسید. با وجود تمام این اتفاقات، اگر نسخه سوئیچ مشکلاتی در زمینه پورت نداشته باشد، قطعا به یکی از پلتفرم‌های ایده‌آل برای یک ماجراجویی طولانی و پر پیچ و خم در بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire تبدیل خواهد شد.

مدیرعامل شرکت «ابسیدین»، آقای «فرگس اورکات» در بیانیه‎‌ای به وب‌سایت یوروگیمر این‌گونه توضیح داد:

توسعه‌دهنده بازی Pillars of Eternity: Complete Edition با انتشار این عنوان بر روی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان ثابت کردند که این عنوان، تنها یک بازی بزرگ برای رایانه‌های شخصی نیست و بر روی کنسول‌ها هم توانست به یک بازی فوق‌العاده بدل شود.

حال، نوبت به بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire رسیده و با همکاری ناشرمان، شرکت Versus Evil علاوه بر انتشار این بازی بر روی پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان، آن را برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز عرضه خواهیم کرد.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Pillars of Eternity 2: Deadfire در تاریخ سه‌شنبه، ۱۴ فروردین برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد و به دنبال آن در همین سال برای کنسول‌ها نیز عرضه می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: