رویداد جدید بازی Destiny 2 به مناسبت روز ولنتاین به‌زودی آغاز می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

با نزدیک شدن به روز ولنتاین، شرکت‌های مختلف با انتشار به‌روزرسانی عناوین خود این روز را جشن می‌گیرند. بازی Destiny 2 هم از این قضیه عقب نمانده و قرار است با ارائه ارائه Crimson Days به بازیکنانی که این روز به تجربه عنوان مذکور بپردازند، پاداش‌های مختلفی ارائه کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

رویداد Crimson Days قرار است در تاریخ سه شنبه، ۲۴ بهمن برای هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شود. به مانند بازی «دستینی ۱» (Destiny)، بازیکنان به صورت ۲ به ۲ در حالت Crucible قرار خواهند گرفت، روش کار به این شکل هست که وقتی با هم‌تیمی خود در حال مبارزه هستید نباید از هم‌دیگر دور شوید، به این دلیل که توانایی‌ها شما سریع‎‌تر شارژ خواهد شد. در صورت دور شدن از شریک خود، نه تنها از بین می‌روید، بلکه موقعیت شما نیز توسط دشمن تشخیص داده می‌شود. شما، همیشه یک نشان‌گر برای هدایت هم‌تیمی خود دارید و وقتی که با بازیکنان اتفاقی قرار گیرید قطعا برای شما مفید خواهد بود. البته، می‌توانید این بخش را با کمک دوست خود هم انجام دهید.

استودیو «بانجی»، هم‌چنین به پاداش‌هایی که در این دوره به کاربران اهدا می‌شود نیز جزئیاتی ارائه کرد. این رویداد، حاوی پاداش‌های جدیدی هست که به شما آیتم‌های جدید و غیرتکراری خواهد داد. آیتم‌هایی که به عنوان لوت برای این رویداد معرفی شده، تا پایان دوره قابل دریافت است. از دیگر پاداش‌های درنظر گرفته شده برای این بخش که با کامل کردن هر کدام جایزه‌ای به شما تعلق می‌گیرد. به عنوان مثال، با انجام مراحل Crucible صاحب یک exotic Sparrow خواهید شد.

رویداد Crimson Days از تاریخ سه شنبه، ۲۴ آغاز می‌شود و تا سه شنبه، ۱ اسفند ادامه دارد. در پایان لازم به ذکر است، بازی Destiny 2 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی هم‌اکنون در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: