تماشا کنید: ویدئو جدید بازی Rainbow Six Siege با محوریت رویداد Outbreak

توسط سهیل حسینی در ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری فینال مسابقات لیگ حرفه‌ای بازی Rainbow Six Siege ، جزئیات بیشتری از به‎‌روزرسان فصل آینده این عنوان، بخصوص از رویداد Outbreak را مشاهده می‌کنیم. «یوبی‌سافت» ویدئو جدیدی از همین رویداد را امروز منتشر کرد که در آن به حوادث و اتفاقاتی که قرار است در رویداد فصلی این بازی تجربه کنیم، می‌پردازد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در این ویدئو کهAsh’s Briefing  نام دارد، درباره اتفاقات و عواقبی که در منطقه قرنطینه شده در شهر نیو مکزیکو رخ داده، جزئیاتی ارائه می‌دهد. همان‌طور که اخیرا از اطلاعات بدست آمده متوجه شدیم، ما با یک ویروس ناشناخته به نام Apex روبرو هستیم که از طریق یک کپسول فضایی در این منطقه سقوط کرده است. Apex مردم شهر را آلوده کرده و تحت تاثیر آن تبدیل به زامبی شده‌اند. حال، نوبت اپراتورهای Rainbow Six هست تا با این حادثه مقابله کنند.

علاوه بر این، یوبی‌سافت جزئیات تازه‌ای از دشمنانی که ما قرار است در طول بازی با آن‌ها روبرو شویم، منتشر کرد. در مجموع، ۵ دشمن کلیدی در این رویداد وجود دارد که در ادامه به طور کامل راجب ویژگی و جزئیات آن‌ها توضیحاتی ارائه می‌دهیم:

  • Gruntها: این گروه، جزو موجودات رایج و معمولی بازی به شمار می‌روند و وقتی حضور دشمن را تشخیص دهند، بسیار مقاوم‌تر خواهند شد. این انگل، برای محافظت از میزبان (زامبی)، بدن آن را مقاوم‌تر کرده تا در برابر تیرها مستحکم باشد. در هنگام مواجه با این موجودات، احتیاط و مخفی‌کاری توصیه می‌شود.
  • Breacherها: همان‌طور که از اسمشان پیداست، قابلیت تخریب محیط حول خود را دارند. این موجودات بسیار سریع و چابک هستند، و وقتی نزدیک آن‌ها باشید خود را منفجر می‌کنند. پس قبل از عبور از مسیر مراقب باشید که در کنار دیوارهای قابل انفجار از این موجودات وجود نداشته باشد!
  • Rooterها: نوعی دشمن کمیاب بازی به شمار می‌روند. قابلیت اصلی آن‌ها، فرستادن سیخ از زیر زمین است که در صورت قرار داشتن در آن منطقه، به هدف آسیب وارد می‌شود. این نوع موجودات وقتی در آستانه مرگ قرار گیرند، بسیار مرگ‌بارتر می‌شوند.
  • Smasherها: این گروه برخلاف دیگر گروه‌ها، اصلا با احتیاط نیستند، انگل بدن این موجودات را به شدت مقاوم کرده و باعث می‌شود در مقابل گلوله‌ها کاملا مصون باشند. هم‌چنین، اسمشرها بدون آسیب دیدن، دیوارها را نابود می‌کنند و از آن‌ها عبور می‌کنند.
  • Apexها: سرسخت‌ترین دشمنان بازی به حساب می‌آیند و شکل حمله آن‌ها به این شکل است که اول موجی از موجودات خود را به سمت شما می‌فرستند و هم‌چنین آن‌ها می‌توانند به سمت شما پرتابه‌های انفجاری بفرستند. بهترین اپراتورهایی که برای مقابله با این دشمن وجود خواهد داشت، «داک» و «فینکا» خواهد بود.

رویداد Outbreak در تاریخ سه شنبه، ۱۵ اسفند هم‌زمان با انتشار فصل جدید بازی Rainbow Six Siege در دسترس کاربران قرار می‎‌گیرد. برای این رویداد، سه نقشه منحصر به فرد در نظر گرفته شده که از نظر ابعاد بزرگ‌تر از نقشه‌های مرسوم در بخش PVP و تروریست هانت است. برای انجام این بخش، می‌توانید به همراه ۲ نفر دیگر از دوستان خود به صورت همکاری مشارکتی (کو-آپ) بازی را انجام دهید. همان‌طور که قبلا هم ذکر شده بود، همه اپراتورهای موجود در بازی اصلی در این رویداد قابل بازی نیستند و تنها تعداد خاصی از آن‌ها در این بخش حضور دارند.

رویداد Outbreak تنها تا تاریخ سه شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ از زمان انتشار، در دسترس کاربران خواهد بود. برای دیدن جزئیات بیشتر، باید منتظر رویداد لیگ حرفه‌ای بازی Rainbow Six Siege در هفته بعد باشیم. در پایان، شما را به دیدن این ویدئو دعوت می‌کنیم:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: