بازی Fear the Wolves توسط سازندگان سابق مجموعه S.T.A.L.K.E.R معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۴۵

دیروز، در خبری سازندگان سابق مجموعه S.T.A.L.K.E.R خبر از ساخت عنوان جدیدی را دادند که دارای عناصر بتل رویال و تیراندازی است. بازی Fear the Wolves جدیدترین اثر این گروه بوده و قرار است بازیکنان را وارد فاز جدیدی کنند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Fear the Wolves در سبک اول‌شخص همراه با عناصر بتل رویال بوده و حوادث آن در چرنوبیل اتفاق می‌افتاد. به مانند S.T.A.L.K.E.R، امواج رادیواکتیو و محیط پساآخرالزمانی از نکات مهم این عنوان است.

جزئیات و اطلاعاتی که از این عنوان داریم، درحال حاضر بسیار اندک بوده است. البته، بازی Fear the Wolves به مدت چند ماه هست که در دست توسعه قرار داشته و قرار است در بخش چندنفره بازیکنان را به صورت انفرادی یا همراه با اسکواد وارد رقابت کنند. به مانند دیگر عناوین سبک بتل رویال، این بازی هم از ۱۰۰ بازیکن در هر مسابقه پشتیبانی می‌کند.

احتمالا، حال و هوای این بازی برای طرفداران مجموعه S.T.A.L.K.E.R آشنا باشد؛ چرا که سیستم سیستم آب و هوا، ناهنجاری‌ها و چرخه شب و روز در Fear the Wolves هم وجود خواهد داشت. در پایان لازم به ذکر است، عنوان مذکور در حاضر برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دست توسعه بوده و قرار است در سال جاری، به صورت دسترسی اولیه برای رایانه‌های شخصی منتشر شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: