«باندای نامکو» مشغول توسعه چند بازی انحصاری برای نینتندو سوئیچ است

توسط سهیل حسینی در ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

امروز، اخبار منتشر شد که شرکت «باندای نامکو» مشغول ساخت چند عنوان انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ است. با توجه به پستی که توسعه‌دهنده شعبه سنگاپور در صفحه LinkedIn خود نوشته، آن‌ها در حال کار بر روی یک IP معرفی نشده هستند که از عناصر اول‌شخص و ماجراجویی برخوردار بوده و به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ در دست توسعه است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در جلسه خبری که باندای نامکو در نوامبر ماه گذشته در آن شرکت داشت، مدیران آن درباره چگونگی افزودن منابع بیشتر برای توسعه و ساخت عناوین سوئیچ بحث کردند. آقای «میتسوکی تاگوچی» هم درمورد در این مورد صحبتی کرد که به شرح زیر است:

این شرم‌آور است، اما فکر نمی‌کردیم کنسول سوئیچ این‌قدر سریع محبوب شود.

قابل ذکر است، در همان LinkedIn که بالاتر به آن اشاره کردیم؛ توسعه‌دهنده ادعا می‌کند که آن‌ها بر روی بازی Ridge Racer 8 کار می‌کنند. لازم به ذکر است که این عنوان تاکنون به صورت رسمی معرفی نشده است. طبق اطلاعات منتشر شده،  Ridge Racer 8 شامل رانندگی با سرعت بالا و دریفت بوده و قرار است به صورت انحصاری برای کنسول نینتندو سوئیچ منتشر شود.

یکی از عناوین مهمی که قرار است در آینده برای کنسول سوئیچ عرضه شود، بازی Dark Souls: Remastered است که شامل بازی اصلی، بسته‌های الحاقی، نرخ فریم بهتر و وضوح تصویر بهبودیافته خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: