حراجی این هفته شبکه لایو همراه با عناوین شرکت «یوبی‌سافت» آغاز شد

توسط سهیل حسینی در ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۳۰

با آمدن هفته جدید، شرکت «مایکروسافت» مجموعه‌ی جدیدی از معاملات این هفته را برای کاربران اکس‌باکس در شبکه لایو معرفی کرد. این عناوین، برای هر دو پلتفرم اکس‌باکس وان و اکس‌باکس ۳۶۰ در دسترس بوده و شامل برخی از بازی‌های شرکت «یوبی‌سافت» نیز می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

برای اکس‌باکس وان می‌توان عناوینی نظیر Assassin’s Creed Origins را انتخاب کرد که آخرین خروجی این مجموعه بوده و برای کنسول اکس‌باکس وان اکس هم بهینه شده است. بازی مذکور، هم‌اکنون از طریق شبکه لایو با قیمت ۴۰ دلار موجود هست. دیگر عناوین مهم شرکت یوبی‌سافت در این حراجی به شرح زیر است:

  • Steep با قیمت ۲۰ دلار
  • Ghost Recon: Wildlands با قیمت ۲۴ دلار
  • Rainbow Six Siege با قیمت ۲۵ دلار
  • The Division با قیمت ۱۵ دلار
  • Watch Dogs 2 با قیمت ۱۸ دلار

به غیر از عناوین شرکت یوبی‌سافت، بازی‌های دیگری مانند Dragon Ball Xenoverse 2 با قیمت ۲۴ دلار و The Sims 4 با قیمت ۳۰ دلار برای دارندگان کنسول اکس‌باکس وان در دسترس هستند.

برای کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ هم برخی عناوین مهم وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag با قیمت ۸ دلار، Beyond Good & Evil HD با قیمت ۳.۳۰ دلار و Rayman Origins با قیمت ۴.۵ دلار اشاره کرد. برخی از عناوین معرفی شده برای کنسول ۳۶۰ در این حراجی، نیازمند داشتن اشتراک طلایی است.

در پایان لازم به ذکر است، این حراجی تا دوشنبه، ۲۳ بهمن ادامه خواهد داشت. برای مشاهده لیست کامل این تخفیفات می‌توانید به این لینک مراجعه کنید. در دیگر اخبار مرتبط با اکس‌باکس، بازی‌های رایگان این ماه برای مشترکین طلایی شامل بازی Shadow Warrior برای کنسول اکس‌باکس وان و Split/Second برای اکس‌باکس ۳۶۰ (از قابلیت برگردان جانبی نیز پشتیبانی می‎‌‌کند) هم‌اکنون در دسترس هستند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: