از نسخه فیزیکی بازی Brawlout برای نینتندو سوئیچ رونمایی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

سال گذشته، استودیو «انگری موب گیمز» بازی Brawlout را برای کنسول نینتندو سوئیچ عرضه کرد. این بازی توانست موفقیت خوبی را نسیب سازنده کند و تنها در دو هفته توانست بیش از ۵۰ هزار نسخه به فروش برساند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

امروز، سازنده در پیامی اعلام کرد با همکاری شرکت Merge Games قرار است نسخه فیزیکی بازی Brawlout برای کنسول سوئیچ عرضه شود. شرکت Merge Games را این روزها بیشتر برای کمک به عناوین مستقل برای انتشار نسخه فیزیکی آن‌ها می‌شناسیم. اخیرا، اعلام شد که آن‌ها با استودیو «رد هووک» همکاری داشته‌اند و نسخه فیزیکی بازی Darkest Dungeon را برای انتشار روی پلی‌استیشن ۴ و سوئیچ اماده کرده‌اند.

یکی از اعضای شرکت Merge Games در پیامی، ابزار خرسندی خود را از همکاری با سازنده بازی Brawlout اعلام کرد:

  • ما خوشحالیم که با شرکت انگری گیم موب همکاری کردیم. Brawlout یک عنوان فوق‌العاده هست و همکاری با سازنده آن برای ما تجربه بسیار خوبی بود. ما معتفدیم، از نسخه فیزکی Brawlout بر روی سوئیچ استقبال گرمی را از سوی طرفداران و فروشندگان خواهد شد.

درمورد بازی Brawlout باید گفت، این عنوان یک بازی رقابتی چهار نفره است که از بازی محبوب Super Smash Bros در ساخت خود الهام گرفته هست. این عنوان از ویژگی‌های بازی آنلاین، محلی و آفلاین بهره می‌برد. انتظار می‌رود نسخه فیزیکی در اردیبهشت ماه سال بعد عرضه شود.

در پایان لازم به ذکر است، عنوان Brawlout در حال حاضر برای پلتفرم‌های نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی (دسترسی اولیه) در دسترس است. این بازی هم‌چنین قرار است در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۱۸ برای پلی‎‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان عرضه شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: