تاریخ انتشار نسخه کامل بازی Hacktag مشخص شد

توسط سهیل حسینی در ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

بازی Hacktag عنوانی دو نفره به صورت مشارکتی است که درمورد دو جاسوس از سازمان رقیب هستند که با یکدیگر هم‌کاری می‌کنند تا به شرکت‌ها، به منظور دریافت اطلاعات نفوذ کنند. بازی مذکور، تابستان سال جاری از طریق دسترسی اولیه بر روی شبکه استیم منتشر شد. هم‌چنین، توسعه‌دهنده اعلام کرد تاریخ رسمی برای انتشار نسخه کامل در چهارشنبه، ۲۵ بهمن خواهد بود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شما می‌توانید، بازی Hacktag را به صورت انفرادی نیز انجام دهید. در این حالت، می‌توانید بین دو جاسوس در مواقع لزوم سوئیچ کنید. اما، سازنده این عنوان را بیشتر با هدف همکاری مشارکتی (کو-آپ) خلق کرده است. این عنوان از اتصال آنلاین محلی به همراه چالش آنلاین و لیدربرد پشتیبانی می‌کند. روند کار در این بازی به این صورت هست که یک نفر به عنوان نماینده وارد منطقه می‌شود و درها و دریچه‌های هوا را برای دوست خود باز می‌کند. هم‌چنین باید از گاردها بدون این‎‌که شناسایی شود، عبور کند. بازیکن دیگر، نقش هکر را بازی می‌کند و باید به جمع‌آوری اطلاعات بپردازد و به دستکاری سیستم رایانه‌ای شرکت بپردازد.

استودیو سازنده راجب انجام ماموریت‌ها و اهمیت همکاری مشارکتی توضیحاتی ارائه کرد:

درحالی که برخی از وظایف می‌تواند توسط هر بازیکنی انجام شود، بسیاری از وظایف نیازمند همکاری دو نفره خواهد بود. به عنوان مثال، باز کردن یک در نیاز به هکر دارد تا آن را به صورت الکترونیکی باز کند، و در مرحله بعد با کنار رفتن حصار امنیتی اولیه، دیگر مامور باید آن را به صورت فیزیکی باز کند.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Hackta در حال حاضر با قیمت ۲۰ دلار موجود است و قیمت آن هم پس از ترک فاز دسترسی اولیه، افزایش نخواهد یافت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: