با ماد Into the Abyss بازی Divinity Original Sin 2 را با عناصر RTS تجربه کنید!

توسط سهیل حسینی در ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

بازی Divinity Original Sin 2 به طرز گسترده‌ای، از احساس آزادی در گیم‌پلی برخوردار است. این مورد، می‌تواند مربوط به بخش تک‌نفره یا چندنفره باشد و حتی یک بخش کمپین ساختگی که توسط بازیکنان ایجاد شده است. به لطف ماد سازها، یک بخش کمپین جدید به این عنوان اضافه شده که حالت و شمایل متفاوتی نسبت به خود بازی دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو «لاریان»، ابزار مادسازی را همراه با بازی Divinity Original Sin 2 منتشر کرده بود و طرفداران به جدید ماد ساخته شده با نام Into the Abyss می‌توانند هم‌اکنون دسترسی داشته باشند. با توجه به اشارات صفحه ModDB، این پروژه شامل یک کمپین جدید با طراحی متفاوت همراه است. مادهای بزرگی شبیه به این مورد، چیز جدیدی نیست و نمونه‌های آن را در بازی‌هایی نظیر «اسکایریم» (Skyrim) دیده‌ایم. البته، پروژه Into the Abyss ویژگی و مکانیک‌های جدیدی را در گیم‌پلی معرفی کرده است! در این نسخه، بازی Divinity Original Sin 2 را تبدیل به یک بازی استراتژی نوبتی کرده و می‌توانید در نقش یک رهبر، حذب‌های خود را کنترل کنید.

البته قابل ذکر است، این کمپین غیر رسمی بوده که البته بر پایه داستان و انتخاب‌هایی است که سازنده بر روی بازی Divinity Original Sin 2 از آن استفاده کرده و داستان را در مسیری جدید ادامه داده است. اکثر مادهای داستانی ساخته شده، روایت جدایی از بازی اصلی دارند که قطعا این ماد، می‌تواند برای طرفداران بسیار جالب باشد.

برخی از ویژگی‌هایی که در این ماد وجود دارد، به شرح زیر است:

  • دنیای جدید، با وسعت ۷۰ کیلومتر مربع
  • سیستم استراتژی هم‌زمان
  • سیستم ساخت و ساز
  • مدیریت جناح خود
  • مبارزت در مقیاس بزرگ
  • وسایل نقلیه
  • داستان حماسی برگرفته از خود بازی به همراه صدها ماموریت جانبی
  • انتخاب گزینه‌های بسیار که بر جهان بازی تاثیر می‌گذارد

قابل ذکر است، تاریخ انتشار این ماد هنوز اعلام نشده است، اما طبق گفته مادکننده، به‌زودی عرضه خواهد شد. در پایان نیز باید خاطرنشان کرد؛ بازی Dinivity Original Sin 2 در زمان انتشار موفقیت خوبی را بدست آورد و تا ماه نوامبر بیش از یک میلیون نسخه فروخته است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: