جدول فروش هفتگی بریتانیا | بازی Monster Hunter World همچنان در صدر

توسط میلاد شجری در ۱۷ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

در گزارش جدول پرفروش‌ترین بازی‌های میلادی بریتانیا بین روزی‌های ۲۸ ژانویه تا ۳ فوریه ۲۰۱۸، شاهد صدرنشینی بازی Monster Hunter World برای دومین‌بار هستیم؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در گزارش هفته‌ی گذشته اشاره کردیم که بازی Monster Hunter World با قدرت در صدر قرار گرفته و بیشترین فروش هفته اول عرضه در سری Monster Hunter را به خود اختصاص داده است. حال در جدیدترین اخبار بازی و طبق گزارش منتشر شده توسط وبسایت چارت ترک (Chart-Track)؛ شاهده صدرنشینی بازی Monster Hunter World  محصول شرکت کپ‌کام، برای دومین هفته‌ی متوالی هستیم. در طرف دیگر، بازی ورزشی و مبارزه‌ای جدید شرکت الکترونیک آرتز با نام UFC 3 به تازگی در این هفته منتشر شده و با رتبه دوم جدول کار خود را در بریتانیا آغاز کرد. از دیگر بازی‌های تازه منتشر شده در این هفته، می‌توان بازی Dissidia Final Fantasy NT محصول شرکت اسکوئر انیکس را نام برد که کار خود را با قرار گرفتن در رتبه نهم آغاز کرد.

بازی‌ Call of Duty: WWII محصول استودیو اسلج‌همر گیمز و شرکت اکتیویژن، رتبه سومی هفته پیش خود را حفظ کرد و به دنبال آن، بازی شبیه‌ساز ورزش فوتبال شرکت الکترونیک آرتز با نام FIFA 18 و عنوان محبوب استودیو راک‌استار گیمز یعنی Grand Theft Auto V نیز همانند هفته پیش به ترتیب در رتبه‌های چهارم و پنجم جدول جای گرفتند. جایگاه ششم جدول اما به بازی Dragon Ball FighterZ محصول شرکت باندای نامکو، رسید که هفته گذشته در رتبه دوم کار خود را آغاز کرده بود.

در رتبه‌های بعدی جدول سه بازی از شرکت نینتندو مشاهده می‌شود. بازی Mario Kart 8 Deluxe که در انحصار کنسول نینتندو سوییچ می‌باشد، با پله سقوط نسبت به هفته‌ گذشته، در رتبه هفتم قرار گرفت. دیگر بازی انحصاری این کنسول با نام Super Mario Odyssey پس از یک هفته غیبت، با صعودی ۸ پله‌ای در رتبه هشتم جدول جای گرفت. بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild نیز که بیش از یک سال از عرضه آن می‌گذرد، رتبه دهم جدول را از آن خود کرد.

لیست پرفروش‌ترین عناوین هفته بریتانیا:

  1. Monster Hunter World
  2. EA Sports UFC 3
  3. Call of Duty: WW2
  4. FIFA 18
  5. Grand Theft Auto V
  6. Dragon Ball FighterZ
  7. Mario Kart 8 Deluxe
  8. Super Mario Odyssey
  9. Dissidia Final Fantasy NT
  10. The Legend of Zelda: Breath of the Wild
دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: