شایعه: قرار بود هیث لجر بار دیگر در فیلم The Dark Knight Rises نقش جوکر را بازی کند

توسط افراسیاب در ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

زمانی که فیلم The Dark Knight در سال ۲۰۱۸ اکران شد، «هیث لجر» Heath Ledger در نقش جوکر بلافاصله توانست در دل طرفداران بتمن جای بگیرد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

متاسفانه تنها چیزی که با گذشت زمان تاثیر آن هنوز کمرنگ نشده مرگ نابهنگام لجر قبل از اکران عمومی فیلم بود. درصورتی‌که هیچ‌وقت به‌صورت رسمی تائید نشد اما طرفداران باور داشتند که لجر بازهم در بتمن بعدی نولان در نقش جوکر باز می‌گردد. بااینحال آخرین نمایی که از جوکر باقی ماند تصویر معلق و آویزان آن  از یک آسمان‌خراش بود.

اما اکنون تصویر گویاتری از جواب این سوال که آیا قرار بود لجر نقش منفی در بتمن را ایفا کند یا خیر. در مصاحبه‌ای در سال ۲۰۱۶ با خواهر هیث لجر با سایت استرالیایی news.com.au که به بهانه فیلم مستند i am heath ledger انجام شد. باوجود گذشت یک سال از این مصاحبه اکنون به‌صورت واضح‌تری از اهدافی که لجر در سر داشت پی‌ بردیم.

«کیت لجر» Kate Ledger گفت:

او خیلی به کار خود در بتمن افتخار می‌کرد، و من می‌دانم که او برنامه‌هایی برای بتمن بعدی داشت.

وی ادامه می‌دهد:

او عاشق کار با کریس نولان، «کریستین بیل» Christian Bale و «گری اولدمن بود» Gary Oldman. او بسیار از کار خود لذت می‌برد. زمانی که در کریسمس به خانه آمد، بسیار هیجان‌زده از این فیلم صحبت می‌کرد، او صدای نقشش را در می‌آورد و می‌خندید. تمام راش‌ها را به من نشان می‌داد و بسیار به ما خوش می‌گذشت.

از نظر خانواده لجر او بسیار خوشحال و با اشتیاق برنامه‌های آینده خود را دنبال می‌کرد و این با خبر خودکشی وی به علت مشکلات روحی ناشی از ایفای نقش جوکر هم‌خوانی ندارد؛ درهرصورت متاسفانه برنامه‌های وی به سرانجام نرسید.

پس از مرگ لجر نولان «تام هاردی» Tom Hardy را جایگزین وی برای بازی در نقش «بین» Bane آنتاگونیست فیلم The Dark Knight Rises در سال ۲۰۱۲ کرد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: