شایعه: نسخه جدید مجموعه «ندای وظیفه» احتمالا Black Ops 4 خواهد بود

توسط سهیل حسینی در ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۳:۴۰

طبق خبرهایی که به بیرون درز کرده، احتمالا شماره جدید از مجموعه «ندای وظیفه» بازی  Black Ops 4 خواهد بود و این نسخه، برای کنسول نینتندو سوئیچ نیز عرضه می‌شود. این اطلاعات، توسط «مارک سلارس» از افراد نام‌آشنای صنعت بازی به بیرون درز کرده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

در توئیتی که «مارک سلارس» منتشر کرد، اشاره داشت در این نسخه، شاهد هیچ‎‌گونه جنگ پیشرفته‌ای نیستیم و وارد دنیای مدرن امروزی می‌شویم. نسخه جدید هم‌چنین از ویژگی HD rumble و کنترل حرکتی بر روی نینتندو سوئیچ پشتیبانی می‌کند. در ادامه به توئیت منتشر شده نگاهی خواهیم داشت:

«ندای وظیفه» بعدی، Black Ops 4 است و برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. نسخه سوئیچ علاوه بر پشتیبانی از بسته الحاقی، از ویژگی‌های این کنسول نظیر HD Rumble و کنترل حرکتی بهره می‌برد. مسئولیت پورت نسخه سوئیچ بر عهده شرکتی است که با مجموعه «ندای وظیفه» آشنا است.

پیش از این نیز، «سلارس» اطلاعاتی درمورد بازی Dark Souls و نینتندو لب برای کنسول نینتندو سوئیچ را پیش‌بینی کرده بود. آخرین نسخه منتشر شده از مجموعه «ندای وظیفه» بازی Call of Duty WW2 بود که توانست عملکرد موفقیت‌آمیزی را در بازار از خود نشان دهد. لازم به ذکر است، نسخه WW2 به عنوان پرفروش‌ترین بازی مجموعه ندای وظیفه در این نسل محسوب شده و به طور مداوم، در بالاترین لیست عناوین پرفروش دو منطقه آمریکا و اروپا نیز دیده می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: