کورسیر صندلی گیمینگ T2 Road Warrior را معرفی کرد

توسط سهیل حسینی در ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

یک سال از عرضه آخرین مدل صندلی‌های گیمینگ کورسیر با نام T1 Race می‌گذرد. در حال حاضر، این شرکت تصمیم گرفته تا مدل جدیدترین این مخصولات را با ویژگی‌های بهتر روانه بازار کند. صندلی گیمینگ T2 Road Warrior از کورسیر می‌تواند انتخاب ایده‌آلی برای گیمرها باشد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

از بازرترین ویژگی‌های صندلی T2 Road Warrior می‌توان به ساختار فولادی در اسکلت این محصول اشاره کرد که با چرم PU تزئین شده است. پایه و بدنه چرخ‌ها هم از آلومینیوم ساخته شده در عین استحکام، راحتی و انعطاف را برای کاربر به ارمغان بیاورد.

در مدل T2 Road Warrior ما هشت حالت مختلف برای تنظیم کردن آن در اختیار داریم؛ دسته‌های کناری صندلی به جلو و عقب می‌رود و حتی قابلیت چرخش نیز دارند که می‌توان بسته به موقعیتی که قرار دارید آن را تنظیم کنید. هم‌چنین، شما می‌توانید ارتفاع صندلی را تغییر دهید و قسمت تکیه‌گاه هم می‌تواند تا شیب ۱۷۰ درجه خم شود که برای استراحت مقطعی کاربر در هنگام کار با رایانه در نظر گرفته شده است.

لازم به ذکر است که اجزای این مدل به راحتی قابل مونتاژ و راه‌اندازی است و بدون ابزار اضافی و تنها در چند دقیقه و خواندن دستورالعمل آن، می‌توانید در خانه این صندلی را موتاژ کنید. صندلی مذکور، از بالش‌های محافظ گردن و کمر نیز بهره می‌برد که در ساخت آن از پارچه میکروفیبر استفاده شده است.

غیر از مدل T2 Road Warrior که معرفی شد، کورسیر نسخه به‌روز شده T1 Race را برای سال ۲۰۱۸ منتشر کرده و ۳۵۰ دلار نیز قیمت دارد. کورسیر، هم‌چنین اضافه کرد که وزن توصیه شده برای صندلی گیمینگ T2 Road Warrior برای کاربران ۱۴۰ کیلوگرم است. این صندلی، هم‌اکنون با قیمت ۴۰۰ دلار در رنگ و طرح‌های مختلف در دسترس هست.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: