بنچمارک‌های بازی Final Fantasy XV Windows Edition منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۳:۰۰

شرکت اسکوئر انیکس به تازگی، نرم‌افزاری برای تست بنچمارک بازی Final Fantasy XV Windows Edition را منتشر کرد. با دریافت این فایل و نصب آن، می‌توانید تنظیمات گرافیکی خود را کامل کرده و بر روی گزینه بنچمارک کلیک کنید. روند کار با این برنامه بسیار آسان بوده و می‌توانید بررسی کنید که این عنوان با چه تنظیماتی، بهتر روی سیستم شما اجرا می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بعد از کامل کردن پروسه بنچمارک، یک امتیاز دریافت خواهید کرد که هر کدام نشان‌دهنده کیفیت اجرای آن روی سیستم شما است. در ادامه، نگاهی به این امتیازها و ارتباط آن با کیفیت اجرای بازی می‌اندازیم:

  • از ۱۲۰۰۰ و بالاتر – سطح تنظیمات: Extremely High – بازی بسیار فوق‌العاده اجرا می‌شود، نرخ فریم بالا و استفاده از بالاترین تنظیمات ممکن در این حالت امکان‌پذیر است.
  • از ۹۰۰۰ تا ۱۱۹۹۹ – سطح تنظیمات: Very High – می‎‌توانید انتظار داشته باشید که بازی را در سطح بالایی اجرا کنید و حتی از تنظیمات گرافیکی بالا برای ان استفاده نمایید.
  • از ۶۰۰۰ تا ۸۹۹۹ – سطح تنظیمات: High – در این سطح، بازی بسیار نرم و راحت اجرا می‌شود، حتی اگر تنظیمات بعضی گزینه‌ها را بالاتر نیز ببرید.
  • از ۴۵۰۰ تا ۵۹۹۹ – سطح تنظیمات: نسبتا بالا – انتظار می‌رود در سطح مناسبی بازی را و تنظیمات گرافیکی در همین سطح توصیه می‌شود.
  • از ۳۰۰۰ تا ۴۴۹۹ – سطح تنظیمات:  معمولی – در تنظیمات معمولی انتظار می‌رود به راحتی قابل بازی باشد.
  • از ۲۵۰۰ تا ۲۹۹۹ – سطح تنظیمات کمی پایین – اجرا بازی ممکن است، اما در بعضی موارد شاید عملکرد بازی کمی کند شود که با پایینتر آوردن تنظیمات حل می‌شود.
  • از ۲۰۰۰ تا ۲۴۹۹ – سطح تنظیمات Low – اجرا بازی امکان‌پذیر است، اما نه آن شکل که انتظار می‌رود و افت فریم احساس خواهد شد. برای بهتر اجرا شدن، تنظیمات و وضوح تصویر را کاهش دهید.
  • از ۰ تا ۱۹۹۹ – سطح تنظیمات: کافی نیست – این سیستم قادر به اجرا بازی نیست.

لازم به ذکر است، بنا به دلایلی، اسکوئر انیکس تصمیم گرفت تا بخش بزرگی از اسپویل داستانی در این بنچمارک باشد و اگر بازی را انجام نداده‌اید، یا می‌خواهید داستان برای شما لو نرود، احتمالا نباید سمت این ابزار بروید!

بازی Final Fantasy XV Windows Edition هم‌اکنون از طریق فروشگاه‌های استیم، اوریجینز و مایکروسافت برای پیش‌خرید موجود است. با دریافت این نسخه، می‌تواند پاداش هم دریافت کنید. هرکدام از این فروشگاه‌ها مزایای مختص به خودشان را دارند؛ با خرید از استیم می‌توانید صاحب FFXV Fashion Collection برای شخصیت Noctis شوید. اگر از اوریجینز خرید کنید، صاحب FFXV Regalia Sticker Pack و از فروشگاه ویندوز صاحبFFXV Battle Upgrade Pack می‌شوید.

مجموعه‎‌ای از تصاویر هم منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن‌ها را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: