اولین تصاویر از خواهر جو با بازی دنیل اکلس در سریال Supernatural

توسط میلاد شجری در ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۰۹:۰۰

وبسایت اینترتیمنت ویکلی ساعاتی پیش اولین تصاویر از شخصیت خواهر جو با هنرنمایی دنیل اکلس در سریال Supernatural را منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

سرانجام پس از ۱۳ سال قرار است که «دنیل اکلس» (Danneel Ackles) پا به دنیای سم و دین وینچستر بگذارد. در ماه دسامبر سال ۲۰۱۷ میلادی بود که در خبری اعلام شد، دنیل اکلس، همسر جنسن اکلس بازیگر نقش دین وینچستر، قرار است به عنوان بازیگر مهمان در فصل سیزدهم سریال سوپرنچرال (Supernatural) حضور یابد و نقش خواهر جو را ایفا کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، وبسایت اینترتیمنت ویکلی (Entertainment Weekly) تصاویر اختصاصی از اولین حضور دنیل اکلس در قسمت سیزدهم فصل سیزده سریال منتشر کرده است.

در تصویر اول ما دنیل اکلس را پشت سر سم و دین وینچستر مشاهده می‌کنیم که احتمالا برای اولین‌بار با لوسیفر بعد از فرار او از دنیای آخرالزمان که در انتهای فصل دوازدهم در آن گرفتار شد، رو‌به‌رو می‌شوند. در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده نمایید:

در تصویر دوم ما دوباره دنیل اکلس را مشاهده می‌کنیم که در حال درمان یک پیرزن می‌باشد و بعد از آن در ادامه (تصویر سوم) به لوسیفر برخورد می‌کند. در زیر می‌توانید این دو تصویر را مشاهده نمایید:

در کنار این تصاویر، شبکه CW تریلر قسمت سیزدهم فصل سیزده سریال سوپرنچرال (Supernatural) را نیز منتشر کرد. این قسمت که Devil’s Bargain نام دارد، در تاریخ نوزدهم بهمن‌ماه (۸ فوریه ۲۰۱۸) از این شبکه تلویزیونی پخش خواهد شد. در ادامه تریلر این قسمت را مشاهده نمایید:

Supernatural یک مجموعه تلویزیونی درام و فراطبیعی ساخته شده توسط اریک کریپک است با بازیگری جرد پادالکی در نقش سم وینچستر، و جنسن اکلس در نقش دین وینچستر – برادرانی که در سراسر کشور آمریکا شیاطین و دیگر شکل‌هایی از موجودات ماوراطبیعی را شکار می‌کنند که اغلب مردم اعتقادی به وجود آن‌ها ندارند. داستان این سریال برگرفته‌شده از فولکلور و افسانه‌های محلی، و بررسی پاگانیسم و اساطیر مسیحی است. شیاطین دشمنان اصلی شخصیت‌های اصلی سریال در سراسر این مجموعه را تشکیل می‌دهند.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: