تماشا کنید: تیزر تبلیغاتی جدید فیلم Avengers: Infinity War

توسط میلاد شجری در ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۱:۰۰

شرکت مارول استودیو ساعاتی پیش تیزر تبلیغاتی جدیدی از فیلم انتقام جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War) منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

شرکت مارول استودیو (Marvel Studios) طی جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون و در حاشیه مسابقه سوپر بول (Super Bowl) امسال، تیزر تبلیغاتی جدیدی از فیلم «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) منتشر کرد که حاوی تصاویر جدیدی از قهرمانان و تانوس، شخصیت منفی دنیای سینمایی مارول، می‌باشد. در ادامه می‌توانید این تیزر را مشاهده نمایید:

به دنبال سفر سینمایی بی سابقه‌ی ده ساله از ساخت و پرداخت به دنیای سینمایی مارول، فیلم انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت (Avengers: Infinity War) مرگبارترین و نهایی‌ترین چالش قهرمانان را به پرده‌های سینما می‌آورد. گروه انتقام جویان و متحدان آن‌ها در این فیلم باید در مقابل تهدید بسیار بزرگی که از سایه‌ها بیرون آمده و برای یک ابرقهرمان رسیدگی به آن بسیار دشوار است، از زمین محافظت کنند. تانوس سرانجام خودش تصمیم گرفته دست بکار شود و تمامی شش سنگ بی‌نهایت که هرکدام دارای قدرتی غیرقابل تصور هستند را به دست بیاورد و از آن‌ها برای اثبات قدرت خود به تمام دنیا استفاده کند. تمام چیز‌هایی که انتقام جویان برای آن‌ها تلاش کرده‌اند، به اینجا ختم می‌شود. سرنوشت کره زمین و تمام موجودات آن به انتقام جویان و متحدانشان وابسته است.

در فیلم Avengers: Infinity War بازیگرانی چون رابرت داونی جونیور در نقش تونی استارک ملقب به مرد آهنی، جاش برولین در نقش تانوس، مارک روفالو در نقش بروس بنر ملقب به هالک، تام هیدلستون در نقش لوکی، کریس ایوانز در نقش استیو راجر ملقب به کاپیتان آمریکا، جرمی رنر در نقش شاهین چشم ملقب به کلینت بارتون، کریس همسورث در نقش ثور، کریس پرت در نقش پیتر کوییل ملقب به استار-لرد، الیزابت اولسن در نقش واندا ماکسیمُف ملقب به جادوگر سرخ، سباستین استن در نقش باکی بارنز ملقب به سرباز زمستان، بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استیون استرنج، پل بتانی در نقش ویژن، ساموئل ال. جکسون در نقش نیک فیوری، کوبی اسمالدرز در نقش ماریا هیل، اسکارلت جوهانسون در نقش ناتاشا رومانف ملقب به بلک ویدو، بندیکت وانگ در نقش وانگ، زویی سالدانا در نقش گامورا، کارن گیلان در نقش نبیولا، وین دیزل در نقش گوروت، دیوید باتیستا در نقش درکس د دسترویر، بردلی کوپر در نقش راکت راکون، پام کلمنتیئف در نقش مانتیس، بنیسیو دل تورو در نقش کلکتور، تام هالند در نقش پیتر پارکر ملقب به مرد عنکبوتی، آنتونی مکی در نقش سم ویلسون ملقب به شاهین، چادویک بوزمن در نقش تی چالا ملقب به پلنگ سیاه، دانای گوریرا در نقش اوکویه، پل راد در نقش اسکات لنگ ملقب به مرد مورچه‌ای، دان چیدل در نقش جیمز رودس ملقب به ماشین جنگ حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

کارگردانی فیلم Avengers: Infinity War برعهده برادران روسو بوده و کوین فیج نیز تهیه کننده آن می‌باشد. فیلنامه فیلم نیز توسط کریستوفر مارکوس و استیون مک‌فیلی نوشته شده است.

فیلم «انتقام جویان: جنگ بی‌نهایت» (Avengers: Infinity War) در تاریخ چهاردهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ (۴ می ۲۰۱۸) اکران می‌شود. یک سال بعد نیز در تاریخ سیزدهم اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۸ (۳ می ۲۰۱۹) دنباله‌ی بدون نام آن به روی پرده‌های سینما خواهد رفت.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: