اطلاعاتی از برنامه فصل‌های آینده بازی Destiny 2 منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

استودیو «بانجی»، نقشه راه بازی Destiny 2 را در سال ۲۰۱۸ منتشر کرده و در آن به محتوای و اتفاقاتی که قرار است در طول فصل ارائه می‌شود را اشاره می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازیکنان Destiny 2 می‌توانند جزئیات برنامه ماه‌های آینده را از طریق برنامه‌ای که توسط توسعه‌دهنده تا ماه مِی منتشر شده را، مشاهده کنند. در تصویری که بانجی ارائه داده، محتوای فصل بعدی در تاریخ سه شنبه، ۸ اسفند عرضه می‌شود. در این به‌روزرسان، قرار است روی سیستم Emblem/Aura بازنگری صورت گیرد و در کنار آن برای بخش Nightfall رتبه‌دهی در نظر گرفته شده تا بتواند بالاترین امتیازهای بدست آمده توسط کاربران را ثبت کند.

محتوای بعدی، یک ماه بعد و در تاریخ سه شنبه، ۷ فروردین عرضه خواهد شد. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این به‌روزرسان، تغییراتی در توانایی سلاح‌ها و اطلاحاتی برای قسمت Heroic Strike می‌توان اشاره کرد. هم‌چنین، حالت Iron Banner به صورت ۶ به ۶ به بازی برمی‌گردد.

فصل سوم هم در ماه مِی آغاز می‎‌شود و ویژگی‌های جدیدی نظیر مسابقات خصوصی، رتبه‌بندی فصلی Crucible و غیره را شامل می‎شود. در همین فصل، می‌توان انتظار بهبودهای بیشتری را برای بخش‌های مختلف بازی انتظار داشت. بانجی در پایان خاطرنشان کرد، تاریخ‌های اعلام شده ممکن است در آینده تغییر کند، که در به‌روزرسانی‌های هفتگی متعاقبا اعلام خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: