بیش از ۳۰۰ هزار نفر بتای محدود بازی Sea of Thieves را تجربه کردند

توسط میلاد شجری در ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۰:۰۰

استودیو ریر (Rare) یک اینفوگرافی درباره‌ی تعداد بازیکنانی که بتای محدود Sea of Thieves را تجربه کرده‌اند، منتشر کرد؛ در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

با وجود مشکلات به وجود آمده برای برخی از بازیکنان هنگام ورود به بازی Sea of Thieves و تمدید بتای محدود آن به مدت دو روز، امروز استودیو ریر (Rare) در جدیدترین اخبار بازی، یک اینفوگرافی درباره‌ی این بتا منتشر کرده است که شامل اطلاعاتی از تعداد بازیکنان، ساعت‌های صرف شده و غیره می‌شود.

طبق این اینفوگرافی، تعداد ۳۳۲.۰۵۲ نفر بتای محدود بازی Sea of Thieves را روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تجربه کرده‌ و بیش از ۲ میلیون ساعت را به دریانوردی پرداخته‌اند. به علاوه، از آن جایی که بازیکنان اجازه داشتند به استریم بازی نیز بپردازند، نزدیک به ۲۵ هزار نفر از آن‌ها به همین کار مشغول بوده‌اند. در این میان ۱۴۰.۲۴۰ ببینده نیز بیش از ۱۴.۵ میلیون ساعت را به تماشای این استریم‌ها پرداختند.

بازی Sea of Thieves در تاریخ بیست‌و‌نهم اسفند‌ماه ۱۳۹۶ (بیستم مارس ۲۰۱۸ میلادی) توسط شرکت مایکروسافت (Microsoft) برای پلتفرم‌هایایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس وان ایکس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. در ادامه می‌توانید این اینفوگرافی را مشاهده نمایید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: