اطلاعات جدیدی از جزئیات سیزن پس بازی Far Cry 5 منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۲:۰۰

شرکت «یوبی‌سافت»، با توجه به نزدیک شدن به تاریخ انتشار بازی Far Cry 5 دست به ارائه جزئیات و اطلاعات کاملی از سیزن پس این عنوان زد. سیزن پس بازی بخشی از نسخه طلایی خواهد بود که می‌توانید آن را، بعدا به صورت جداگانه نیز بر روی هر سه پلتفرم پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی تهیه کنید. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا به گفته این ناشر، بسته الحاقی درنظر گرفته شده برای بازی Far Cry 5 قصد دارد بازیکنان را وارد سه ماجراجویی کوتاه کند که هر کدام ویژگی‌های منحصر به فرد خود را دارد. این سیزن پس، از نظر شکل و شمایل بیشتر شبیه به بسته الحاقی Far Cry 3: Blood Dragon خواهد بود. سه بخشی که قرار است در این سیزن پس داشته باشیم به شرح زیر است:

  • Hours of Darkness: بازیکنان را به گذشته خواهد برد و در مقابل سربازان Việt Cộng مبارزه کنید.
  • Dead Living Zombies: بازیکنان را به مانند فیلم‌های درجه ۲، در برابر ابوهی از زامبی‌ها قرار می‌دهد.
  • Lost on Mars: در این قسمت، بازیکنان زمین را ترک کرده و پا به مریخ خواهند گذاشت تا با دشمنان در فضا دسته و پنجه نرم کنند.

در کنار معرفی سه محتوای اعلام شده برای سیزن پس بازی Far Cry 5 که جزئیات آن هم اعلام شد، بازگشت map editor و دریافت یک نسخه رایگان از Far Cry 3: Classic Edition است که قرار است در تابستان در دسترس کاربران پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان قرار گیرد. هنوز، هیچ‌گونه قیمت‌گذاری درمورد سیزن پس بازی Far Cry 5 مشخص نشده، اما اگر نسخه طلایی را مدنظر داشته باشید، می‌توانید آن را با قیمت ۹۹.۹۹ دلار تهیه کنید.

در پایان لازم به ذکر است، بازی Far Cry 5 در تاریخ سه شنبه، ۷ فروردین برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: