جزئیات بصری نسخه نینتندو سوئیچ بازی Rocket League افزایش خواهد یافت

توسط سهیل حسینی در ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۲:۰۰

در خبری که به تازگی منتشر شده، مشخص شد در به‌روزرسانی که قرار است بین ماه مارس تا آپریل برای بازی Rocket League عرضه شود، شاهد ارتقاء جزئیات بصری نسخه نینتندو سوئیچ باشیم. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

«سایونیکس» گفت، در حال بررسی انتشار یک به‌روزرسان در سال ۲۰۱۸ هستیم که شامل محتوا و ویژگی‌های جدید است. بخش اصلی تمرکز سازنده، روی فصل‌های رقابتی و پاداش‌های آن و البته بسته‌ الحاقی به همراه نقشه‌های جدید خواهد بود.

غیر از موارد فوق، ارتقاء جزئیات بصری نسخه نینتندو سوئیچ بازی Rocket League نیز در به‌روزرسانی بهار از دیگر موارد مهمی است که سایونیکس به آن اشاره کرد. به طور کلی، وضوح تصویر بازی بر روی سوئیچ در هر دو حالت Performance و quality افزایش خواهد یافت. در حالت Performance، وضوح تصویر بر روی ۹۰۰p قرار خواهد گرفت و وقتی روی حالت دستی بروید، وضوح تصویر به ۷۲۰p می‌رسد. هدف در این به‌روزرسان، رسیدن به نرخ فریم ثابت ۶۰ فریم بر ثانیه است، وضوح تصویر به صورت پویا تغییر می‌کند تا فریم ریت ثابت بماند.

در حالت Quality، بازی با وضوح تصویر ۱۰۸۰ واقعی و در حالت دستی در وضوح تصویر ۷۲۰p اجرا می‌شود. در این حالت، جلوه‌های بصری افزایش پیدا کرده اما فریم‌ریت بازی روی ۳۰ قفل خواهد شد. این دحالی است که بالاترین وضوح تصویر فعلی بازی Rocket League که روی آن اجرا می‌شود ۷۲۰p بوده که در به‌روزرسانی آینده قرار است جزئیات آن افزایش یابد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: