تاریخ انتشار نسخه کنسولی بازی Death Road to Canada اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

بازی Death Road to Canada عنوانی الهام گرفته از بازی‌های زامبی محور با عناصر کو-آپ (همکاری مشارکتی) است که اولین بار، در سال ۲۰۱۶ برای رایانه‌های شخصی و سیستم عامل ios منتشر شد. امروز توسعه‌دهنده به صورت رسمی اعلام کرد این عنوان در بهار قرار است برای پلتفرم‌های پلی‎‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گفته سازندگان، نسخه کنسولی بازی Death Road to Canada شامل تمام به‌روزرسانی و محتوایی است که پیش‌تر برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گرفته بود، بنابراین، بازیکنان کنسولی تجربه یکسانی را نسبت به دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی خواهند داشت. در همین حال، سازنده هم پیامی را به مناسبت معرفی نسخه کنسولی منتشر کرد:

ما معتقدیم، بازی Death Road To Canada برای کنسول‌های خانگی کاملا مناسب خواهد بود. بخش تک‌نفره عالی است، اما حالت کو-آپ محلی (همکاری مشارکتی) سرعت را کمی کند کرده و  بیشتر روی شیوه تاکتیکی را به ارمغان می‌آورد.

بازی Death Road to Canada شما را وارد ایالت متحده کرده در برابر انبوهی از زامبی‌های آخرالزمانی قرار می‌دهد. این بازی، از ویژگی همکاری مشارکتی به صورت محلی بهره برده، بنابراین می‌توان با کمک دوست خود از ایالت متحده فرار کنید. در پایان لازم به ذکر است، این عنوان هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی و سیستم عامل ios در دسترس بوده و در بهار ۲۰۱۸ نیز برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: