سرورهای بازی Gigantic طی شش ماه آینده برای همیشه غیرفعال می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۷:۰۰

استودیو «موتیگا»، سازنده بازی Gigantic در خبری اعلام کرد که به‌روزرسان دی ماه، آخرین محتوای عرضه شده برای بازی بوده و سرورهای این بازی در تاریخ سه شنبه، ۹ مرداد برای همیشه غیرفعال می‌شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی Gigantic یک عنوان تماما آنلاین است که با توجه به این اطلاعیه، بعد از تاریخ فوق دیگر امکان دسترسی به بازی وجود ندارد. از همین حالا تا ۹ مرداد، تمامی قهرمانان موجود در بازی از جمله T-Mat برای همه کاربران به صورت رایگان در دسترس خواهد بود. با این تفاسیر، دیگر نیازی به خرید یا آزاد کردن هیچ قهرمانی ندارید.

توسعه‌دهنده هم‌چنین در بلاگ خود پستی ارسال کرد که درمورد بسته شدن سرورهای بازی صحبت‌هایی ارائه کرد:

طی چند ماه گذشته، تیم سازنده به دنبال راه‌حلی برای حفظ Gigantic بودند. با این حال، وضعیت فعلی گزینه‌های پیشرفت و عرضه محتوای توسط به‌روزرسان را برای ما محدود کرده و مسائل و مشکلات بوجود آمده کار ما را پیچیده‌تر کرد. با وجود تلاش‌هایی که کردیم، نتوانستیم راه‌حل مناسبی پیدا کنیم و درنهایت منجر به شکست Gigantic در بازار پر ازدحام فعلی شد.

به‌تازگی نیز، سرورهای بازی شرکت «اپیک گیمز»، یعنی «پاراگون» (Paragon) هم به زودی از دسترس خارج می‌شود. هر دو بازی مذکور، از عناوین سبک MOBA الهام گرفتند که متاسفانه نتوانستند به اندازه کافی موفق عمل کنند و در نهایت منجر به غیرفعال شدن سرورهای این دو بازی شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: