میکروفون حرفه‌ای Seiren Elite توسط ریزر معرفی شد

توسط سهیل حسینی در ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۴:۰۰

شرکت ریزر جدیدترین میکروفون با اتصال USB با نام Razer Seiren Elite را معرفی کرد. این مدل، طبق گفته سازنده برای استریمرها بسیار مناسب هست و افرادی که به‌صورت حرفه‌ای این کار را دنبال می‌کنند قطعا از دیدن این محصول هیجان‌زده می‌شوند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

میکروفون حرفه‌ای Seiren Elite طراحی استوانه‌ای دارد و ریزر در این مورد می‎‌‌گوید، این محصول صدای گرم‌تری را نسبت به دیگر دستگاه‌های رده بالایی که درحال حاضر موجود است، ارائه می‌دهد. این مدل، هم‌‌چنین دارای یک آمپلی‎‌فایر داخلی و فیتلر با کیفیت برای از بین بردن ارتعاشات فرکانس پایین و محدودکننده صدا است.

مدیرعامل شرکت ریزر، آقای «مین-لیانگ تان» درمورد این محصول توضیحاتی ارائه داد:

اکثر میکروفون‌های حرفه‌ای نیازمند تجهیزات ظبط اضافی مانند میکسرها و مبدل‌ها هستند تا صدای خود را بر روی رایانه‌ شخصی‌تان داشته باشید. Seiren Elite این مشکل را حل کرده و به استریمرها اجازه می‌دهد صدا را بهتر کنترل کنند.

میکروفون حرفه‌ای Seiren Elite تنها از یک اتصال USB استفاده می‌کند که درنهایت شما را بی‌نیاز به استفاده از آمپلی‌فایرهای خارجی می‌کند و تنها با اتصال USB می‌توانید به آسانی فعالیت خود را انجام دهید. این محصول با قیمت ۲۰۰ دلار هم‌اکنون در دسترس است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: