به‌روزرسان جدید PUBG برای اکس‌باکس وان منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

یکی دیگر از جدیدترین به‌روزرسانی‌های PUBG برای کنسول اکس‌باکس وان هم‌اکنون منتشر شده است. این پچ، عمدتا روی وسایل نقلیه متمرکز شده و میزان آسیب آن‌ها را دست‌خوش تغییر کرده و در کنار آن یک سری رفع اشکال نیز برای این نسخه لحاظ شده است. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

استودیو PUBG Corp، اشاره کرد که در به‌روزرسانی جدید این عنوان بر روی کنسول اکس‌باکس وان، میزان آسیب‌پذیری خودرو افزایش خواهد یافت. علاوه بر این، با شلیک به خودرو و چرخ‌های آن آسیب قابل توجهی وارد خواهد شد، نارنجک هم از این به بعد آسیب بیشتری به خودروها وارد می‌کند. به عبارتی دیگر، از این پس بازیکنانی که هنگام رانندگی با ماشین، به مانع یا جایی برخورد کنند، میزان سلامتی بیشتری از آن‌ها کم می‌شود.

غیر از مسأله خودروها، یک سری بهبودها از جمله بالا بردن کیفیت دوربین‌های اسلحه انجام شده که تجربه کاربر را هنگام استفاده از این الحاق‌های مربوط به اسلحه بهتر می‌کند. در کنار این، تعدادی رفع اشکال کلی هم انجام گرفته است.

به‌روزرسان قبل هم شامل تغییراتی در سیستم بهبود کنترلر بازی و اضافه شدن حالت دویدن خودکار بود. هم‌چنین، به‌روزرسان نسخه رایانه‌های شخصی PUBG نیز امروز با حجم ۴.۹ گیگابایت برای این پلتفرم عرضه شد.

در دیگر اخبار مرتبط با این عنوان، تعداد کاربران نسخه اکس‌باکس وان بازی PUBG به ۴ میلیون نفر رسید و به همین مناسبت، قرار شد تا جعبه‌های لوت که تا پیش از این تنها در اختیار دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی بود، به نسخه اکس‌باکس وان اضافه شود. هم‌چنین، ۳۰ هزار امتیاز نیز برای خرید این جعبه‌ها به عنوان پاداش به بازیکنان داده خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: