تخفیف‌های جدید شبکه پلی‌استیشن همراه با عناوین متنوع آغاز شد

توسط سهیل حسینی در ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۱:۰۰

به تازگی، حراج استثنایی شبکه پلی‌استیشن پایان یافت؛ با این حال، تخفیف‌های جدید شبکه پلی‌استیشن برای کاربران ساکن آمریکای شمالی هم‌اکنون شروع شده و تا هفته بعد ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است، شرکت سونی در این هفته، تصمیم گرفته تا تخفیفات جدید خود را تنها در دسترسی مشترکین پلاس قرار دهد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

به مانند همیشه، بیشتر عناوین در اختیار دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ هست که در این‌جا به برجسته‌ترین عناوین این حراجی نگاهی خواهیم داشت. در بخش عناوین ورزشی، شاهد حضور بازی‌های Madden NFL 18: GOAT Super Bowl Edition با قیمت ۱۸ دلار، NBA Live 18: The One Edition با قیمت ۷.۴۹ دلار، NHL 18 با قیمت ۱۸ دلار هستیم. از  دیگر بازی‌های مهم شرکت الکترونیک آرتز در این حراجی، می‌توان به بازی Need for Speed Payback با قیمت ۳۰ دلار و Dragon Age: Inquisition Game of the Year Edition با قیمت ۲۰ دلار اشاره کرد. بقیه عناوین نیز به شرح زیر است:

  • Marvel Vs. Capcom: Infinite با قیمت ۳۰ دلار
  • Absolver با قیمت ۱۸ دلار
  • BlazBlue: Central Fiction با قیمت ۳۰ دلار
  • Guilty Gear Xrd: Rev 2 با قیمت ۲۰ دلار
  • Samurai Shodown V Special با قیمت ۹ دلار
  • Homefront: The Revolution با قیمت ۹ دلار
  • The Sims 4 با قیمت ۳۰ دلار
  • The Escapists 2 با قیمت ۱۶ دلار
  • Disc Jam با قیمت ۹ دلار
  • Tumblestone با قیمت ۷.۴۹ دلار

لازم به ذکر است، دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز در این حراجی می‌توانند باندل Call of Duty: WWII + Destiny 2 را با قیمت ۷۷ دلار خریداری کنند. دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۳ انتخاب‌های کمتری دارند. از جمله مهم‌ترین عناوین این پلتفرم می‌توان به: BlazBlue: Central Fiction با قیمت ۲۵ دلار و R-Type Dimensions با قیمت ۳ دلار اشاره کرد که تنها برای مشترکین پلاس در دسترس است. عناوین Demon’s Souls با قیمت ۱۰ دلار، Space Hulk با قیمت ۱۴ دلار و FIFA 18 Legacy Edition با قیمت ۳۰ دلار هم از جمله عناوینی است که برای تمامی کاربران پلی‌استیشن ۳ در دسترس است.

کنسول دستی ویتا هم شامل عناوین انگشت‌شماری هست، که البته هیچ کدام از این عناوین نیاز داشتن اشتراک پلاس ندارد. از جمله بازی‌های این پلتفرم، شامل بازی Akiba با قیمت ۱۵ دلار، Fate/Extella: The Umbral Star با قیمت ۲۴ دلار، Senran Kagura: Estival Versus با قیمت ۲۴ دلار، Spiral Splatter با قیمت ۴ دلار و NeverEnd با قیمت ۲.۳۹ دلار اشاره کرد.

بسیاری از این پیشنهادات تا تاریخ سه شنبه، ۱۷ بهمن مهلت دارد. بنابراین اگر قصد خرید هر یک از این عناوین را دارید، می‌توانید به فروشگاه پلی‌استیشن مراجعه کرده و لیست کامل آن را مشاهده نمایید.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: