تاریخ انتشار بازی Sprint Vector به‌صورت رسمی اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

استودیو Survios امروز، تاریخ انتشار بازی Sprint Vector را سرانجام اعلام کرد و در کنار آن یک سری اطلاعات جدید نیز برای این عنوان منتشر نمود. این عنوان، در زمره عناوین واقعیت مجازی قرار می‌گیرد و در بهمن ماه برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بنا بر اطلاعات مننشر شده از مطبوعات، بازی Sprint Vector در تاریخ پنج شنبه، ۱۹ بهمن برای دستگاه‌های واقعیت مجازی نظیر اچ‌تی‌سی وایو و آکیلاس ریفت منتشر خواهد شد و نسخه پلی‌استیشن وی‌آر نیز، با پنج روز تأخیر در تاریخ سه شنبه، ۲۴ بهمن در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Sprint Vector در سبک سکوبازی سرعتی است که در محیطی رقابتی، تا هشت بازیکن را مقابل هم قرار می‌دهد. هر مسابقه شامل یک سری آیتم‌های ویژه است که قدرت خاصی را در صورت گرفتن آن به بازیکن می‌دهد و باعث جذابیت بیشتر بازی می‌شود. از جمله این ویژگی‌ها، می‌توان به نیترو بوست اشاره کرد که باعث می‌شود برای مدت زمانی خاص سرعت شما بیشتر از حد معمول شود.

این عنوان، دارای حالت‌های مختلفی در بخش چندنفره است که می‌توانید به صورت عمومی یا تنها با دوستان خود به تجربه آن‌ها بپردازید. دوازده زمین مسابقه و البته بخش تک‌نفره برای کسانی که قصد دارد در یک محیط تمرینی، قبل از مسابقه با دوستان خود کمی خود را گرم کنند، قطعا مناسب خواهد بود. استودیو Survios هم‌چنین یک پکیج از پوسته‌های تزئینی ارائه شده که برای تمامی بازیکنان رایانه‌های شخصی به صورت رایگان داده خواهد شد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: