فیلم Cloverfield 4 در زمان جنگ جهانی دوم روی خواهد داد

توسط افراسیاب در ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۹:۰۰

درصورتی‌که هنوز نام رسمی قسمت سوم فیلم Cloverfield مشخص نشده است، ساخت قسمت چهارم این فیلم تائید شده است. همچنین بااین‌که ساخت قسمت‌ چهارم هنوز به‌صورت رسمی معرفی نشده و تاریخ اکران آن مشخص نیست، اما این فیلم در مرحله تولید به‌ سر می‌برد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

این خبر توسط Slashfilm منتشر شده است، که ادعا می‌کند نام فیلم Overlord نام دارد و در دوره جنگ‌جهانی دوم روی می‌دهد. بسیار متفاوت‌تر از قسمت سوم سری که داستان آن در یک ایستگاه فضایی رخ می‌دهد و قرار است در اواخر سال ۲۰۱۸ اکران شود.

در این خبر حتا خلاصه داستان آن آورده شده است، به این صورت:

در سر شب یک روز معمولی، سربازان آمریکایی برای انجام یک ماموریت به پشت خط نیروهای نازی حمله می‌کنند تا به یک موفقیت و پیروزی بزرگ و تاریخی دست یابند. هرچقدر آن‌ها به جلو پیش‌روی می‌کنند درمی‌یابند که بسیار ساده‌تر از آن‌چه که فکر می‌کردند، دارند منطقه را می‌گیرند به گونه‌ای که به شک می‌افتند و احساس می‌کنند فریب خورده‌اند. ناگهان خود را درحال مبارزه با موجودات فرازمینی‌ای میابند که توسط دانشمندان نازی در معرض آزمایش گذاشته شده‌اند.

مانند Cloverfield 3 که به نام  God Particle شناخته می‌شود، Overlord هم بسیار متفاوت از دنیای اصلی این فرانچایز است.

فیلم Overlord توسط «جولیوس آوری» Julius Avery کارگردانی می‌شود و «وات راسل» Wyatt Russell به همراه «جوان آدپو» Jovan Adepo آن را بازی می‌کنند. و طبق Box Office Mojo فیلم در ۴ آبان اکران می‌شود. که البته این خبر هم چندان رسمی محسوب نمی‌شود.

همچنین طبق The Hollywood Reporter شبکه نتفلیکس تلاش می‌کند تا حق پخش قسمت سوم یا همان God Particle را به‌دست آورد. و قرار بود در ماه آپریل اکران شود که بارها با تاخیر مواجه شد.

دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: