اولین تصاویر از فیلم Detective Pikachu منتشر شد اما بسیار متفاوت از چیزی است که از Pokemon توقع داشتید

توسط افراسیاب در ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۸:۰۰

اولین تصاویر فیلم Detective Pikachu منتشر شد و در نگاه نخست آن چیزی به نظر نمی‌رسد که شما معمولا از یک فیلم لاو‌اکشن توقع دارید. زیرا به‌جای دنیای رنگارنگ و پر از درگیری میان موجودات عجیب‌وغریب «پوکمون» Pokemon، شاهد دنیایی هستیم که بسیار به دنیای خود ما در واقعیت شباهت دارد. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

این تصاویر در توییتر با معرفی سازمان پلیس شهر رایم Ryme City police department در لندن آورده شده است. طبق تصاویر شهر رایم مکانیست که در آن انسان‌ها و Pokemon با یکدیگر زندگی می‌کنند. درصورتی‌که هنوز طرح و داستان فیلم مشخص نیست، اما این را می‌دانیم که «رایان رینولدز» Ryan Reynolds بازیگر مشهور سینما گویندگی صدای کارآگاه «پیکاچو»  Pikachu را بر عهده دارد.

هنوز شخصیت منفی فیلم معرفی نشده است. اما در گوشه و کنار تصاویر می‌توان عکس‌های زیادی از شخصیت‌های مختلف دید از جمله شخصیت‌های آشنا در دنیای پوکمون مانند Machoke، Graveler و Pancham. اما غیر از پوسترها دنیای بیرون بسیار واقع‌گرایانه به‌ نظر می‌رسند.

با توجه به تصاویر، هنوز برای قضاوت درباره کیفیت نهایی فیلم بسیار زود است. بااین‌حال برای کسانی که با بازی‌ها و انیمیشن‌های Pokemon آشنایی داشته باشند، چنین تصاویری بسیار غریب به‌ نظر می‌رسند. اگرچه این تغییرات به معنای بدتر شدن نیست. زیرا هیچ‌چیز سرگرم‌کننده‌تر از این نیست که ببینیم پیکاچو در دنیای واقع‌گرایانه به حل پرونده‌های جنایی می‌پردازد.

فیلم Detective Pikachu بر اساس بازی‌ای به همین نام خلق‌شده است. که در دنیای پوکمون به شرلوک هولمز معروف شده است. در کنار رینولدز، «جاستیس اسمیت» Justice Smith، «کاترین نیوتن» Katryn Newton و «کن واتانابه» Ken Watanabe به بازی یا صداپیشگی در این فیلم می‌پردازند و «راب لترمن» Rob Letterman کارگردان فیلم Goosebumps وظیفه ساخت این فیلم را بر عهده دارد.

فیلم در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ اکران خواهد شد. همچنین بازی Detective Pikachu در تاریخ ۳ بهمن ۱۳۹۷ برای پلتفرم نینتندو ۳DS منتشر خواهد شد.

در زیر می‌توانید تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید:

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: