تاریخ انتشار بازی The Long Reach اعلام شد

توسط سهیل حسینی در ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۵:۳۰

امروز، Merge Games و Painted Black Games تاریخ انتشار بازی The Long Reach را اعلام کردند. عنوان مذکور قرار است در تاریخ چهارشنبه، ۲۳ اسفند برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی عرضه شود. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

بازی The Long Reach عنوانی در سبک ماجراجویی ترسناک بوده که در آن بازیکن وارد یک کابوسی شده که باید به حل معماها، فرار کردن و پنهان شدن بپردازد. اما این کابوس چرا به‌وجود آمد؟ به دنبال ساخت یک سیستم طراحی شده توسط موسسه علمی، همه چیز به یک‌باره از کنترل خارج می‌شود و کسانی که در این مکان حضور داشته‌اند، تحت تاثیر اثرات وحشتناکی قرار می‌گیرند که درنهایت ماجرای داستان را شکل می‌دهد.

بازی The Long Reach ابتدا در تیر ماه سال جاری معرفی شد، منبع الهام این بازی از عناوینی نظیر Lone Survivor, The Cave, Resident Evil, The Matrix, True Detective, Fargo,  و  The Last Doorگرفته شده است. از ویژگی‌ها بازی می‌توان به موسیقی اتمسفریک، طرح پیکسلی و داستان آن با استفاده از ژانرهای ترس، هیجان‌انگیز و علمی تخیلی معرفی کرد. این بازی، هم‌چنین شامل ۱۲ هزار جمله در گفت‌گوها است که غیر از این ما شاهد ۲۰ شخصیت اصلی و پس‌زمینه به همراه بیش از پنجاه مکان مختلف، هستیم.

در پایان لازم به ذکر است، The Long Reach برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا، اکس‌باکس وان، نینتندو سوئیچ و رایانه‌های شخصی در تاریخ چهارشنبه، ۲۳ اسفند با قیمت ۱۴.۹۹ دلار عرضه خواهد شد. نسخه فیزیکی بازی هم تنها در اختیار دارندگان پلی‌استیشن ۴ و ویتا خواهد بود که با قیمت ۲۵ پوند در دسترس خواهد بود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: