جزئیات تازه‌ای از Operation Chimera بازی Rainbow Six Siege منتشر شد

توسط سهیل حسینی در ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۶:۰۰

با توجه به نزدیک شدن به برگزاری فینال مسابقات لیگ حرفه‌ای، «یوبی‌سافت» شروع به نشر اطلاعات بیشتری از جزئیات فصل بعد کرده که با نام Operation Chimera شناخته می‌شود. برنامه‌ای که این شرکت برای بازی Rainbow Six Siege در فصل اول از سال سوم درنظر گرفته، دو اپراتور جدید، نقشه جدید که بر اساس یک شهر کوچک در نیومکزیکو ساخته شده و حالت Outbreak را به بازی اضافه می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

ملیت اپراتورهای جدید شامل یک روسیه‌ای و یک فرانسوی است که در آذر ماه جزئیات کمی از آن را به نمایش گذاشتند. اپراتور فرانسوی از یک درون برای حفظ و شناسایی محیط قرنطینه استفاده می‌کند، در حالی که اپراتور روسی (شخصی که برای فعالیت و ادامه تحقیفات وارد این منطقه شده) روی «نانوبات»‌ها و نوع فعالیت و راه استفاده آن فعالیت می‌کند. اما، جزئیات زیادی از نوع کارکرد قابلیت این دو اپراتور هنوز مشخص نشده است.

این دو اپراتور در رویداد Outbreak به منظور مقابله با تهدیدی به واحد CBRN که مخصوص بخش (شیمیایی، بیولوژیکی، رادیولوژیکال، هسته‌ای) هست، فراخوانده شده‌اند. قابل ذکر است، هر دو اپراتور نام برده هم در بخش چندنفره و هم در رویداد محدود Outbreak قابل بازی هستند. درمورد جزئیات رویداد Outbreak هم قبلا جزئیاتی ارائه شده بود که در واقع سه اپراتور با ورود به منطقه‌ای قرنطینه شده، باید از وضع موجود و اسراری که درحال اتفاق در این منطقه در حال اتفاق است، باخبر شوند.

این رویداد، برای تمامی کسانی که بازی Rainbow Six Siege را دارند، در دسترس خواهد بود. هم‌چنین از ویژگی‌های این بخش، Outbreak Packها را داریم که با باز کردن آن‌ها به بازیکن آیتم‌های اختصاصی نظیر یونیفرم، پوسته اسلحه و جاسوئیچی ارائه می‌دهد. ارزش این پک‌ها برابر با ۳۰۰ R6 Credits (معادل ۲.۵ دلار) در دسترس خواهند بود. یوبی‌سافت هم‌چنین تضمین کرد هیچ کدام از این پک‌ها شامل آیتم تکرار نیست.

در پایان لازم به ذکر است، فصل جدید بازی Rainbow Six Siege هنوز به صورت رسمی معرفی نشده و باید تا زمان مسابقات نهایی این بازی که از سه شنبه، ۲۴ بهمن تا یکشنبه، ۲۹ بهمن خواهد بود، منتظر بمانیم. این مسابقات، به صورت زنده از طریق شبکه توویچ پخش می‌شود.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: