به‌زودی حالت + new game به بازی Assassin’s Creed: Origins اضافه می‌شود

توسط سهیل حسینی در ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ , ۱۵:۰۰

اگر شما از طرفداران بازی Assassin’s Creed: Origins هستید، اکنون یک دلیل دارید تا دوباره وارد دنیای بازی شوید و ماجراجویی‌های خود را در مصر باستان ادامه دهید. طبق اعلامیه جدید «یوبی‌سافت»، به زودی حالت + new game به این عنوان اضافه خواهد شد. در ادامه با دنیای بازی همراه باشید.

این خبر، توسط مدیر انجمن «فرقه اساسین» (Assassin’s Creed) یعنی آقای «دومینیک وُیت» در فروم رددیت، در پاسخ به سوال یکی از کاربران این‌گونه جواب داد:

 حالت New Game + برای بازی Assassin’s Creed: Origins در راه است و به زودی اطلاعات بیشتری درمورد آن به اشتراک می‌گذاریم.

این مورد، قطعا یک پیشرفت در توسعه بازی به شمار می‎‎‌رود، چرا که این مجموعه تاکنون حالت + new game را نداشته، اما به جای آن قابلیتی وجود داشت که می‌شد ماموریت‌ها را دوباره تکرار کرد. قابل ذکر است، پشتیبانی از بازی Assassin’s Creed: Origins از زمان انتشار آن در اکتبر ۲۰۱۷ هم‌چنان ادامه دارد. هفته‌ای که گذشت، بسته الحاقی The Hidden Ones عرضه شد که حوادث آن چهار سال پس از داستان بازی اصلی روایت می‌شود.

اگر قبلا این بازی را کامل کرده باشید، با آمدن حالت + new game فرصت حوبی خواهد بود تا با تمام پیشرفت‌هایی که داشتید، یک بار دیگر به اکتشاف جهان بازی بپردازید. علاوه بر این، ماه گذشته، این عنوان به‌روزرسانی برای درجه سختی Nightmare دریافت کرد که قطعا چالش بیشتری را برای شما به ارمغان می‌آورد.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: