تام هنکس نقش آقای راجرز را در یک اقتباس زندگی‌نامه‌ای بازی می‌کند

توسط افراسیاب در ۱۰ بهمن ۱۳۹۶ , ۲۰:۰۰

«تام هنکس» Tom Hanks نقش مجری برنامه کودک مشهور «فرد راجرز» Fred Rogers را در یک فیلم‌نامه زندگی‌نامه‌ای بازی می‌کند. در ادامه با دنیای بازی همراه شوید.

راجرز مجری و تهیه‌کننده یکی از پرطرفدارترین برنامه‌های کودک با نام «همسایه آقای راجرز» Mister Rogers’ Neighborhood بود که از دهه ۶۰ تا سال ۲۰۰۰ پخش می‌شد. آقای راجرز در سال ۲۰۰۳ و در سن ۷۴ سالگی درگذشت.

طبق گزارش Entertainment Weekly در این فیلم بر رابطه آقای راجرز با روزنامه‌نگار مشهور «تام جونود» Tom Junod تمرکز می‌کند. او یک مقاله از زندگی خصوصی آقای راجرز نوشت.

شرکت TriStar Pictures وظیفه تولید فیلم را برعهده دارد که عنوان You Are My Friend بر روی فیلم انتخاب کرده است. و طبق ادعای شرکت فیلمی بسیار تکان‌دهنده و احساساتی خواهد بود:

روزنامه‌نگار بدبین و بی‌رحمی که با یک متن مسیر زندگی یک نفر را تغییر می‌دهد.

مدیر TriStar خانم «هانا مینگلا» Hannah Minghella می‌گوید:

این فیلم می‌خواهد قدرت مهربانی جمعی و تاثیر آن بر التیام را به همه یادآوری کند.

خانم «ماریل هلر» Marielle Heller کارگردان فیلم Diary of a Teenage Girl وظیفه ساخت این فیلم را برعهده دارد، و فیلم‌نامه آن توسط «میکاه فیتزرمن بلو» Micah Fitzerman-Blue و «نواه هارپستر» Noah Harpster که پیش‌ازاین در فیلمنامه Transparent با یکدیگر همکاری کرده بودند، نوشته می‌شود. و هنوز تاریخ اکران فیلم مشخص نشده است.

خانم هلر می‌گوید:

به‌عنوان یک انسان بسیار از آموزه‌های راجرز الهام گرفته‌ام. و بسیار متاثر از زندگی سخت او بودم.

وی ادامه می‌دهد:

بیش‌از‌این نمی‌توانم برای به تصویر کشیدن زندگی این شخص با گروه باهوش و متعهد خود صبر کنم. که برای من مانند پادزهری برای این فرهنگ آسیب دیده می‌ماند.

این اولین فیلم از زندگی آقای راجرز نمی‌باشد. به‌تازکی در جشنواره Sundance فیلم مستندی با نام Won’t You Be My Neighbor? به نمایش در آمد.

آخرین فیلم تام هنکس با نام The Post که توسط «استیون اسپیلبرگ» Steven Spielberg کارگردانی شده بود، یکی از فیلم‌های نامزد دریافت جایزه اسکار سال جاری است.

دیدگاه
۰ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

:27: 
:D 
:40: 
:44: 
:-) 
:10: 
:41: 
:60: 
;) 
:59: 
:( 
:16: 
:162: 
:13: 
:\ 
:22: 
:42: 
:11: 
:111: 
:17: 
:20: 
:wow: 
:| 
:49: 
:54: 
:56: 
:45: 
:47: 
:46: 
:43: 
:57: 
:like: 
:dislike: 
:metal: 
:51: 
:52: 
:55: 
:58: 
:48: 
:spoiler: 
:53: 
:steam: 
:xbox: 
:PS: 
:n: 
:50: 
:discord: